Senátor Láska: Ostatní politiky hodnotím zejména podle jejich činů či názorů

02.08.2023 6:23 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k drogové kauze brněnské primátorky Vaňkové

Senátor Láska: Ostatní politiky hodnotím zejména podle jejich činů či názorů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Václav Láska

Lidé nelegální drogy berou a mezi politiky stejně jako třeba mezi advokáty či vrcholovými manažery, je to jev velmi rozšířený. Byť jsem zastáncem dekriminalizace některých drog, zároveň si myslím, že současná společnost jede na drogách (ať už legálních, nebo nelegálních) mnohem více, než je pro ni zdravé.

Sám jsem tvrdou drogu nikdy nezkoušel, protože jednak jako bývalý policajt k nim nemám kladný vztah a jednak jsem ve svém životě měl už dost problémů s drogou legální, alkoholem. Nemám potřebu si začínat s ničím jiným.

Přesto budu ostatní politiky hodnotit zejména podle jejich činů či názorů. Pokud pod vlivem jakýchkoliv drog nedělají ostudu na veřejnosti nebo s ní v krvi nesedají za volant, tak je mi jejich přístup k nim jedno.

A s ohledem na rozšířenost požívání drog mezi politiky mi při vlně rozhořčení některých politiků nad tím, že je jiný politik vyfocený s „lajnou“, také hodně běží hlavou myšlenka na jinou ošklivou věc… pokrytectví.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

pojištění

Nemyslíte, že by podnikatelům více než odložení plateb sociálního pojištění pomohlo, kdybyste zálohy tak rapidně nezvedli? Jak na takové navýšení ODS vůbec mohla přistoupit? Protože co si budeme povídat dříve nebo později ty zálohy budu stejně muset zaplatit, takže ta vaše pomoc je dost vratkavá, ne...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pospíšil (TOP 09): Ve vztahu ke zvířatům se musí změnit chování státních institucí

10:21 Pospíšil (TOP 09): Ve vztahu ke zvířatům se musí změnit chování státních institucí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k pozměňovacímu návrhu Ústavy ČR, v němž je zakotvena…