Senátor Valenta: Čipy útočí

18.02.2019 11:04 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k čipování cigaret

Senátor Valenta: Čipy útočí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivo Valenta

Vzpomínáte si, co jsem již několikrát říkal? Nejdříve vládní pohlaváři zavedou regulace úplně na všechno, k regulacím vymyslí hromadu papírů, aby vytvořili umělou práci pro další stovky úředníků, a když už vyčerpají všechny nápady, zavedou čipy. A už je to tady!

Čipy se totiž již od letošního května objeví na cigaretách. Říká se tomu sice „systém sledovatelnosti a dohledatelnosti tabákových výrobků“, ale od letošního jara už bude „Velký bratr“ opět o něco mocnější a státní mašinérie opět mohutnější.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás lidi volili?

Sám tvrdíte, že proto, že chtěli změnu. Ale myslíte, že chtěli sledovat, jak hlavní, co se řeší je Turek a jeho nominace na ministra? Proč proboha místo něj nenavrhnete někoho jiného? Kandidoval do sněmovny, chtěl být tedy poslanec, což je, tak o co tu běží? O blaho lidí určitě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Půta: Žádného trestného činu jsem se nedopustil

22:31 Hejtman Půta: Žádného trestného činu jsem se nedopustil

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rozsudku nad hejtmanem Půtou.