Senátor Valenta: Dobrá zpráva, věznice má prioritu

06.05.2020 8:36 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k rekonstrukci bývalé věznice v Uherském Hradišti

Senátor Valenta: Dobrá zpráva, věznice má prioritu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivo Valenta

Již řadu let bojuji o záchranu bývalé věznice v Uherském Hradišti, respektive za rekonstrukci tohoto objektu.

Vytrvalý a neúnavný tlak, a především iniciativa nás všech, kteří jsme se nenechali odradit neúspěchy a neustále tloukli na příslušné dveře, se vyplatila.

Již v únoru jsem Vás informoval o tom, že se ledy hnuly, když se i v médiích začaly objevovat informace o tom, že již má vláda hotovou základní studii rekonstrukce. Proto jsem se také obrátil na generální ředitelku Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, paní Kateřinu Arajmu, a to se zásadním dotazem. Chtěl jsem vědět, jakým způsobem a v jaké výši jsou zajištěny finanční prostředky přímo nebo nepřímo související s touto investiční akcí. Odpověď právě dorazila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL
Pozn. redakce: 79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Synot

79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozovatele www.parlamentnilisty.cz vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty. Dalšími vlastníky společnosti OUR MEDIA a.s. jsou Michal Voráček, Jan Holoubek a Jiří Čermák.

Ivo Valenta

79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozovatele www.parlamentnilisty.cz vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty. Dalšími vlastníky společnosti OUR MEDIA a.s. jsou Michal Voráček, Jan Holoubek a Jiří Čermák.

autor: PV

Nezávislost

Víte, co je smutné? Že podle mě nejsme vůbec nezávislý a podléháme tomu, co nám diktuje EU a někteří politici také podle mě až přehnaně vzhlíží k USA, někteří zas naopak k Ruska, ale těch už je naštěstí jen pár. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Munzar (ODS): Začátek třetího mandátu

15:14 Munzar (ODS): Začátek třetího mandátu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke složení poslaneckého slibu