Senátor Valenta: Nejlepší si zslouží ocenění

17.02.2020 7:37

Komentář na facebookovém profilu k vyhlášení nejlepších sportovců okresu Hodonín.

Senátor Valenta: Nejlepší si zslouží ocenění
Foto: archiv Ivo Valenta
Popisek: Senátor Ivo Valenta
reklama

Ve čtvrtek jsem přijal pozvání Okresního výboru České unie sportu v Hodoníně k tradičnímu slavnostnímu vyhlášení nejlepších sportovců okresu Hodonín za rok 2019. Po třech letech se pořadatelství vrátilo opět do Veselí nad Moravou, a protože celý hodonínský region považuji za historickou a přirozenou součást našeho Slovácka a navíc do Veselí nad Moravou zasahuje i můj senátorský obvod, nechyběl jsem v Kulturním domě ani v letošním roce.

Měl jsem velkou radost, že jsem i po třech letech viděl na jevišti spoustu především mladých sportovců, ze kterých zářila radost z pohybu i ze života. Proto jsem, vedle gratulace a cen pro vítěze hlavních kategorií, předal dvěma nejmladším holčičkám a dvěma nejmladším chlapcům z kategorie Talent roku osobní pozvání Nadace Synot do Valašských chalup ve Velkých Karlovicích, aby si užili krás Valašska (samozřejmě pozvání platí i pro jejich rodiče). Ocenění totiž nepatří jen samotným sportovcům a trenérům, ale i jejich rodičům, kteří své děti vedou ke sportování stejně, jako k pohybu a sportu vedu své děti já.

Na nás politicích je pak vytvářet sportovcům i jejich trenérům podmínky k tomu, aby se mohli věnovat sportu, který je baví. A právě na těch nejmenších dětech byla vidět radost největší. Za sebe pak mohu slíbit, že v Senátu udělám maximum k tomu, aby prostředky, putující prostřednictvím nově budované Národní sportovní agentury, doputovaly tam, kam mají, a neztratily se ve funkcionářském propletenci…a to nejen v hodonínském okrese.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Blažek (ODS): Ta dnešní krize se nedá řešit zákony, to je hluboký omyl

1:30 Blažek (ODS): Ta dnešní krize se nedá řešit zákony, to je hluboký omyl

Projev na 44. schůzi Poslanecké sněmovny dne 8. 4. 2020 k vládnímu návrhu zákona o některých opatřen…