Senátor Valenta: Nemůžeme vítat ty, kteří propagují násilí ve jménu víry

08.01.2018 19:49 | Zprávy
autor: PV

Slovácký senátor komentuje na facebookovém profilu požadavek německé kancléřky Merkelové

Senátor Valenta: Nemůžeme vítat ty, kteří propagují násilí ve jménu víry
Foto: Jonáš Kříž
Popisek: Senátor Ivo Valenta za Soukromníky

Kancléřka Merkelová požaduje, aby byli z Německa vyhoštěni migranti, propagující antisemitismus. Pro integraci je totiž podle ní nezbytná akceptace židovského života.

Ano, s tím naprosto souhlasím, nicméně dodávám, že takovýto osud – tedy vyhoštění – by měl být naprosto samozřejmým postupem také v případě všech migrantů, kteří jsou radikální a nepřizpůsobiví, páchají trestnou činnost a neakceptují nejen židovský, ale především křesťanský život a tradiční evropské hodnoty.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Doprava

Vy se věčně oháníte tím, jak je v Praze skvěle řešeno MHD. Uvědomujete si, že doprava v Praze není jen MHD? Co jste udělal proti kolonám nebo třeba pro lepší dostupnost parkování? Navíc i to MHD má trhliny – třeba stavba metra D.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gregorová (Piráti): Češi souhlasí s omezením Chat Control 1.0

9:19 Gregorová (Piráti): Češi souhlasí s omezením Chat Control 1.0

Většina Čechů by umožnila sledování osobní komunikace pouze na základě povolení soudu. Vyplývá to z …