Senátor Valenta: Podpořme toleranci cyklistů

02.05.2019 14:01 | Zprávy
autor: PV

Projev na 8. schůzi Senátu dne 2. 5. 2019, k návrhu změny zákona o vnitrozemské plavbě.

Senátor Valenta: Podpořme toleranci cyklistů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivo Valenta

Já si myslím, že je samozřejmě fajn, že si notujeme, minimálně v tom, že bychom chtěli, aby veřejnost vodácká nebo cyklistická měla tu toleranci. A já, možná úplně to není vhodné, ale v roce 2016 byl zákon ze Senátu poslán do sněmovny přesně o cyklistech a o té toleranci. Takže my jsme byli dřív, ale to tady nechci říct. Já mám rád vodáky, protože se také zúčastňuji plaveb. Já bych opravdu chtěl, abychom podpořili toleranci cyklistů, tak, jak jsme ji podpořili už dvakrát, a poslali to teď, ať je to ze všech stran pojištěné.

A znovu říkám, možná by se mohly dostat ze sněmovny k tomu našemu zákonu různé doplňky, které by se možná tady v Senátu některým nelíbily, nevím, možná ne. A já bych možná pro pana poslance, já vám věřím, protože vy jste si to krásně odpracovali na těch sto dvacet. Já si myslím, že to dáte určitě na sto třicet. A budeme vám v tom pomáhat. Děkuji.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Zpřísnění trestů za týrání zvířat

Jsem pro zpřísnění trestů, ALE nemyslíte, že hlavní problém je v tom, že soudy přísné tresty neudělují? A vůbec, že policie týrání neřeší příliš intenzivně, a taky, že má malé pravomoci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): Nesmírně krutý íránský režim by měl co nejdříve skončit

22:01 Fiala (ODS): Nesmírně krutý íránský režim by měl co nejdříve skončit

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k aktuálmí situaci na Blízkém východě