Senátorský klub ČSSD: Předsedou opět Petr Vícha

20.10.2016 20:56 | Zprávy
autor: PV

Senátor Petr Vícha byl zvolen předsedou Senátorského klubu ČSSD pro nadcházející dvouleté období. Společně s předsedou Senátu Milanem Štěchem a senátorem Radko Martínkem povede jednání s dalšími kluby o obsazení vedení Senátu a jeho dalších orgánů.

Senátorský klub ČSSD: Předsedou opět Petr Vícha
Foto: Redakce
Popisek: Petr Vícha (ČSSD)

Rozhodlo o tom úterní zasedání senátorů za ČSSD. V tajné volbě byl Petr Vícha předsedou klubu v tajné volbě zvolen jednomyslně. Klub rovněž poděkoval senátorům, kterým 23. října 2016 končí mandát.

Senátorský klub ČSSD bude mít v novém funkčním období 25 členů – klub tedy zůstane i nadále nejsilnějším senátním klubem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minčič (ODS): Od píky

17:38 Minčič (ODS): Od píky

Komentář člena ODS Liberec Jiřího Minčiče k aktuálnímu dění nejen ve straně, ale na politické pravic…