Šilar (KDU-ČSL): Tři králové v Senátu

08.01.2019 18:29 | Zprávy

Senátorský klub KDU-ČSL a nezávislí pozval na slavnostní snídani do Senátu koledníky z Tříkrálové sbírky, stejně jako představitele církví, politiky a veřejného života.

Šilar (KDU-ČSL): Tři králové v Senátu
Foto: Senat.cz
Popisek: Senátor Petr Šilar (KDU-ČSL)

Tradiční setkání hostů se zástupci Charity ČR a s koledníky Tříkrálové sbírky proběhlo letos už po deváté.

„Je krásnou tradicí, že se tu každoročně setkáváme s významnými osobnostmi u příležitosti Tříkrálové sbírky. Novoroční období je ideálním časem k zamyšlení nad uplynulým rokem a nad dalším směřováním naší společnosti. Nezanedbatelný je i finanční přínos sbírky, kdy přítomní hosté přispívají na aktivity Charity ČR, a to obvykle v řádu desetitisíců,“ uvedl Petr Šilar, předseda Senátorského klubu KDU-ČSL a nezávislí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schillerová (ANO): Opravdu si vládní politici myslí, že jsme tak hloupí?

12:06 Schillerová (ANO): Opravdu si vládní politici myslí, že jsme tak hloupí?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k prohlášením členů Fialovy vlády, které jsou v rozpo…