Skalický (Pro Prahu): Chci výraznou kampaň, chci oslovit voliče, myslím to vážně

08.09.2014 13:30 | Zprávy

Často se procházím po svém Barrandově, ale i po dalších částech Prahy 5. Sleduji přibývající záplavu billboardů i další znaky rozbíhající se volební kampaně před komunálními volbami.

Skalický (Pro Prahu): Chci výraznou kampaň, chci oslovit voliče, myslím to vážně
Foto: Pro Prahu
Popisek: Jan Skalický

Když jsem se rozhodl do toho jít, slíbil jsem všech svým spolupracovníkům, že do toho půjdu stoprocentně naplno, jinak by to nemělo smysl. Vím, proč do toho jdu a chci uspět. Potkávám mnoho lidí při svých procházkách, někteří mě znají, mnozí ne, někteří už zaznamenali, že jsem se objevil i na billboardech. Ne, že by mi dělalo nějaké zvláštní potěšení „vystavit svou mordu u dálnice na billboardu“, jak zpívá Tomáš Klus. Ale na rozdíl od reprezentantů vyvolených stran (rozuměj: médii, zejména veřejnoprávními vyvolených) musím voliče oslovovat  různými způsoby, tedy i na oněch billboardech.

A dostal jsem i otázku, proč moje billboardy jsou jiné než ostatní, proč jsem na nich v nějaké akci či póze. Velmi mě tahle otázka potěšila, protože to je přesně to, co chci. Když říkám, že to myslím vážně, tak tím voličům slibuji, že to nenechám plavat, že se všemi problémy budu důsledně zabývat. Můj tým, který na kampani pracuje, mě chce představit takového, jaký jsem i v soukromém životě, rozhodného, rázného člověka, který se nebojí konfliktů, plní sliby, drží slovo a je odhodlán odpovědně zvládnout roli lídra Prahy 5.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

13:12 Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě dvou ministrů ze strany Motoristů na folkl…