Skopeček (ODS): ANO pod kritikou opět rychle změnilo názor

20.05.2014 20:56 | Zprávy
autor: ODS

Předseda poslanců hnutí ANO 2011 Jaroslav Faltýnek dnes odpoledne v České televizi znovu potvrdil nevídanou názorou pružnost svého hnutí.

Skopeček (ODS): ANO pod kritikou opět rychle změnilo názor
Foto: ods.cz
Popisek: Jan Skopeček, člen Výkonné rady ODS a někdejší výkonný ředitel Centra pro ekonomiku a politiku

Na základě kritiky od pravice prohlásil, že zrušení slevy na dani pro živnostníky navržené ministrem financí, které by v důsledku vedlo k navýšení daní o 25 000 korun ročně, bylo vlastně jen takovým nápadem úředníků ministerstva.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak to je?

Musí nebo nemusí získat diplomati z Ruska získat povolení pro vstup do ČR? Prý jim stačí poslat e-mail. To jako vám nebo komu? Kdo teď o jejich vstupu do ČR rozhoduje a na základě čeho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Decroix (ODS): Vyřešil jsi kulový, Oldo

22:14 Decroix (ODS): Vyřešil jsi kulový, Oldo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k odvolání Martina Baxy (ODS) ze správní rady Pražské…