Šlachta (Přísaha): Fialův deštník má hodně děr

24.05.2022 11:33 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k vládnímu Deštníku proti drahotě

Šlachta (Přísaha): Fialův deštník má hodně děr
Foto: Hans Štembera
Popisek: Robert Šlachta

Už 73 procent lidí cítí, že vláda nebojuje s inflací. Vůbec se jim nedivím. Dosavadní opatření vlády jsou spíše vtip než skutečná pomoc. Prý deštník proti chudobě. Tak se na to koukneme.

5000 korun, které možná přijdou v září a možná taky ne. Kdyby ale konečně dorazily, tak to bude stačit na jeden nákup v sámošce.

Snížení spotřební daně na benzín, které je tak malé, že jsme to ani nepocítili. Koruna padesát. Tolik nestojí ani jeden rohlík! Navíc za poslední dva týdny už je benzín o čtyři koruny dražší.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bezpečné země

Kdo a podle čeho rozhoduje o tom, jaká země bude označená za bezpečnou? A co vůbec nechápu, v čem je pro nás bezpečnější, že se u lidí, kteří budou z jakýchsi bezpečných zemí přicházet zrychlí azylové řízení? Já mám pochybnosti, že zrychlení povede k větší efektivně, spíš to obecně bývá naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lachnit (ANO): Netradiční týmy v boji o Mistra ČR

13:05 Lachnit (ANO): Netradiční týmy v boji o Mistra ČR

Helppes z Prahy 5 ve spolupráci s Klubem speciálního výcviku Českého kynologického svazu uspořádala …