Šlachta (Přísaha): Kde jsou ty miliardy, které skončily v Karibiku?

30.05.2023 11:17 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k veřejným financím.

Šlachta (Přísaha): Kde jsou ty miliardy, které skončily v Karibiku?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Robert Šlachta

40 milionů korun. Tolik podle NKÚ vyletělo komínem během covidu v kompenzačním bonusu firmám, které založili jenom proto, aby dostali peníze z rozpočtu.

Oproti MILIARDÁM, které skončily v Karibiku je to ale nic. Tam jsou totiž naše valorizace penzí, fungující pošty i nové střední školy pro deváťáky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Svěřenecký fond

Jak to doopravdy je? Vy jste tvrdil, že Agrofert svěříte do svěřeneckého fondu, což se zatím nestalo. Proč? A taky jste tvrdil, že vašim dětem připadne až po vaší smrti, ale prý to bude možné už poté, co skončíte ve funkci a dokonce z vás budou moci udělat správce. Je to pravda nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gregorová (Piráti): Tón jemnější, obsah stejný

22:01 Gregorová (Piráti): Tón jemnější, obsah stejný

Komentář projevům na Mnichovské bezpečnostní konferenci