Šlachta (Přísaha): Klukům jde o všechno

02.10.2021 7:35 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k pokusům o likvidaci hnutí Přísaha

Šlachta (Přísaha): Klukům jde o všechno
Foto: Hana Brožková
Popisek: Robert Šlachta

Klukům jde o všechno. O všechny jejich kšefty, malé domů, zakázky pro kámoše, vládní limuzíny a luxusní večeře. V pozadí si porcují naši republiku a vědí, že já se jich nebojím. Že proti nim půjdu za každou cenu. Tak, jak jsem to už jednou udělal.

Proto si zadali výrobu kompromitujících materiálů. Proto se spolčili. Úplně všichni. Mafiáni, co vylezli ze STOKY. Podsvětí, kterému šel po krku. A samozřejmě politici. ANO, ČSSD, ODS, SPD. Všichni do jednoho s jediným cílem a jasným zadáním. Zlikvidovat mě a naši Přísahu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Adriana Chochelová byl položen dotaz

Důvod k hrdosti?

Paní Nerudová se chlubí, jak doběhla Okamuru, tím že jste vycestovala proti jeho vůli za státní peníze! Nepřipadá vám spíš, že jste doběhly českého občana a daňového poplatnika, který vás platí a kterým vy máte sloužit? Připadá vám to jako dostatečný důvod k hrdosti? Michal Prášek

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gregor (Motoristé): Zrušení Stratkomu je pouze prvním krokem

22:31 Gregor (Motoristé): Zrušení Stratkomu je pouze prvním krokem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k é zrušení stratkomu.