Sládek (SPR-RSČ): Nemám sílu sledovat mrzačení historie v ČT

26.08.2017 14:23 | Zprávy

Rozpadu Československa se nyní věnuje trocha času především v České televizi. Nemám sílu sledovat to mrzačení historie a indoktrinaci těch, kdo tu dobu nezažili.

Sládek (SPR-RSČ): Nemám sílu sledovat mrzačení historie v ČT
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Sládek

Byl jsem však upozorněn na besedu redaktora s Petrem Pithartem (českým souputníkem Václava Havla) a Milanem Kňažkem (slovenským hercem, a tak trochu politikem) v brněnské vile Tugendhat, která hrála při rozpadu Československa prominentní roli, protože se tehdy Brno pro takové spiknutí hodilo. Potom už si na jihomoravskou metropoli ani nevzpomněli.

Na otázku redaktora, zda měla nějaká tehdejší politická strana v programu referendum o rozdělení země v programu vědomě lhal Pithart, který prohlásil, že jenom Slovenská národní strana. Milan Kňažko, a budiž mu to přičteno k dobru, kontroval „a ještě Sládek a jeho strana“. Další jeho slova, která se nejspíše týkala názvu naší strany byla okamžitě schválně přehlušena jak redaktorem, tak Pithartem, aby již nebylo rozumět a debata na téma Sládek ani nezačala. I po tolika letech v ilegalitě jsme pořád veřejní nepřátelé číslo 1. Pardon ne veřejnosti, ale úhlavními nepřáteli vládnoucí garnitury. To by tak ještě scházelo, aby se lidé dozvěděli, že máme referendum v programu od roku 1991 a byly jsme zásadně proti rozbíjení republiky, že soudruzi z ČT?!

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

Uznáváte, že nedostatečně řešíte problémy, které trápí většinu z nás?

Pane Dufku, teď jsem si přečetl tento váš komentář nebo jak to nazvat - https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Dufek-KDU-CSL-Volici-maji-tendenci-se-vymezovat-proti-vladnouci-garniture-756812. Uvádíte v něm, že úspěšná strana bude ta, která dokáže vyřešit reálné problémy lidí - na...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Michálek (Piráti): Česko dožene britský náskok třicet let v řízení projektů

22:01 Michálek (Piráti): Česko dožene britský náskok třicet let v řízení projektů

Jak úspěšně řídit velké státní projekty pomocí projektového řízení a zlepšovat díky tomu služby stát…