Sládek (SPR-RSČ): Toč se, korouhvičko, toč...

07.12.2016 20:20 | Zprávy

Dříve se soudruzi trumfovali, kdo byl kolikrát pozván do Moskvy, teď se ti samí trumfují kolikrát, kdo bude pozván do Washingtonu.

Sládek (SPR-RSČ): Toč se, korouhvičko, toč...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Sládek

Dříve se soudruzi trumfovali, kdo byl kolikrát pozván do Moskvy, teď se ti samí trumfují kolikrát kdo bude pozván do Washingtonu.

A nejen pozván, ale také kolikrát kdo s kým mluvil, kolikrát kdo komu vyjádřil podporu. Tu se všichni předhánějí oslavováním prvního černošského prezidenta, protože jsou všichni demokrati, potom rychle převléknou kabát a oslavují nově zvoleného prezidenta, protože jsou najednou všichni republikány. Nejprve všichni soudruzi svrhávají komunistickou diktaturu, aby se jí vzápětí klaněli. A tak pořád dokola. Korunu tomu nasadí přivandrovalec z východu, který prohlásí, že s prezidentem světové velmoci bude konzultovat problematiku střetu zájmu. To však prohlásí dva týdny poté, co Američan veřejnosti oznámil, že končí s podnikáním. Nejspíš to místnímu nabobovi nikdo nepřeložil z angličtiny do jeho husákovské slátaniny.

A to se opakuje při každé změně kdekoliv ve světě. Čeští rádoby politici se točí jako korouhvička a mění barvy ostošest.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kde by šetřilo hnutí ANO?

Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartoš (Piráti): Naší vizí je, aby stát pomáhal, ne překážel

19:05 Bartoš (Piráti): Naší vizí je, aby stát pomáhal, ne překážel

5000 bytů navíc, stát v mobilu a čistší politika: Piráti bilancují úspěchy ve vládě a plánují, jak n…