Sláma (Trikolora): Přijetí kolektivní viny je nepřijatelné a ostudné.

30.07.2023 12:14 | Komentář
autor: PV

Odsuzují zločinné, politicky hloupé přijmutí kolektivní viny.

Sláma (Trikolora): Přijetí kolektivní viny je nepřijatelné a ostudné.
Foto: Archiv JS
Popisek: Místopředseda Trikolory Josef Sláma

Článek byl převzat z Profilu Josef Sláma - Přijmutí kolektivní viny je nepřijatelné a ostudné.

Co do společenského a politického uvažování beru aktuální situaci nejen jako politováníhodnou, ale také naprosto nepřijatelnou. Kádrování , nesmyslně ataky , naprosté přijmutí kolektivní viny , křečovité, teatrální, velmi hlasité výkřiky o víně ruského národa a odsuzování naprosto bezúhonných lidí, jsou za hranou toho jak by se demokratická země a její představitelé měli chovat. 

Velmi se stydím za chování našich činitelů, vědom si jejich politických i lidských kvalit, jejich postupy a chování nejsou pro mne zas takovým obřím překvapením. Je mi velmi líto sportovců kterým bylo znemožněno účasti na turnaji, naše vláda se chová hůře než německá vláda v roce 1936 při konání Olympiády, což je hrůzný ale pravdivý fakt který nelze přehlédnout.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Kolektivní vina uplatňovaná na jeden národ, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseNávštěvník99 , 30.07.2023 12:21:41
má znaky fašismu. Vždyť díky sudeťákům se rozbila ČR, statisíce lidí zemřeli za jejich souhlasu, zničena byla elita národa, která končila mnohdy v koncentrácích, pozavírané VŠ a popravení studenti, vyhlazená řada obcí německým fašismem. Zrádní politici se chodí ještě omlouvat. Hlavně, že nepřítelem je Rus, přestože nás Rudá armáda zachránila před vyhynutím, ke kterému jsme byli určeni. Vzorem mají být Američané, kteří mají na svědomí milióny životů od 2. sv. války a milióny válečných uprchlíků.

|  6 |  0

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.