Šmarda (ČSSD): Cesta z průšvihu, do kterého jsme se dostali, nebude snadná

06.10.2022 22:21 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k úspěchům ČSSD ve volbách

Šmarda (ČSSD): Cesta z průšvihu, do kterého jsme se dostali, nebude snadná
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ČSSD Michal Šmarda

Milí přátelé,

ještě jednou bych rád poděkoval všem za práci na letošních volbách. Po sérii neúspěchů v posledních letech jsem na řadě míst naší země cítil ze sociálních demokratů únavu, obavy z neúspěchu a někdy i pocity, že další politická práce nemá smysl. Přesto jste dokázali zvednout hlavu a odvést skvělý kus práce. Na mnoha místech jsme uspěli a dokázali, že umíme být lidem prospěšní. Na mnoha místech jsme ukázali, že sociálním demokratům nejde jen o moc a vládní pašalíky. Právě vy, kteří jste se zapojili do komunálních voleb, jste ukázali, že sociální demokracie je stále hnutím vpravdě lidovým, nikoli papalášským a elitářským.

Velmi si toho cením. A nemám na mysli jen ty, kteří zvítězili a stanou ve vedení měst a obcí. Mám na mysli vás všechny, kteří jste sestavili kvalitní týmy a bojovali. Jsme stranou solidární a stranou empatickou. Zároveň musíme být stranou vzájemné pomoci a spolupráce. Je řada míst v České republice, kde se podařilo přivést na naše kandidátky nové lidi, poučit se z chyb minulosti a otevřít se novým podnětům. A jsou místa, kde to nestačilo. Kde jsme neměli dost času a prostoru k tomu, abychom lidi přesvědčili o skutečné poctivosti a dlouhodobosti našeho zájmu o jejich problémy. Ale to přece není důvod k tomu, abychom ve svém úsilí polevili.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?

Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jurečka (KDU-ČSL): Nepřistoupil jsem na žádnou čistku. Vy ano

21:05 Jurečka (KDU-ČSL): Nepřistoupil jsem na žádnou čistku. Vy ano

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…