Šmarda (ČSSD): Mám plán. Mám vizi. A chci vaši podporu. Sociální demokracie patří do Sněmovny

05.01.2023 16:02 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k plánu na návrat ČSSD do Poslanecké sněmovny.

Šmarda (ČSSD): Mám plán. Mám vizi. A chci vaši podporu. Sociální demokracie patří do Sněmovny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ČSSD Michal Šmarda

Dostat ČSSD z průšvihu. To není lehký úkol. Ale průšvihy nevyřešíte tím, že před nimi budete zavírat oči. Přiznat chybu. Umět pojmenovat problém. Nabídnout řešení. Férově a otevřeně. Bez vytáček.

Slíbil jsem, že sestavím tým. Tým, který postupně stranu oddluží, změní, zvýší její výkon a dá tak sociální demokracii příležitost, aby se mohla vrátit tam, kam patří.

A svůj slib jsem splnil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Karolína Kubisková byl položen dotaz

Nebezpečné látky

Dobrý den, nemyslíte, že by tu nebezpečné látky nevznikaly nebo aspoň nebyli tak vyhledávané, kdyby se legalizoval třeba prodej marihuany, jak navrhují Piráti? Podle mě není marihuana horší než třeba alkohol, a legalizace je cesta, jak trh pak do značné míry regulovat a hlídat.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Felcman (Zelení): Bojujeme za rozšíření ZUŠ pro liberecké děti

13:12 Felcman (Zelení): Bojujeme za rozšíření ZUŠ pro liberecké děti

Další budovu pro úředníky se rozhodla pořídit liberecká radnice. Tentokrát prosadila narychlo připra…