Soukromníci: Vláda opět cestuje za hranici ústavnosti i zdravého rozumu

07.04.2021 9:45 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k podmínkám návratu dětí do škol

Soukromníci: Vláda opět cestuje za hranici ústavnosti i zdravého rozumu
Foto: Soukromníci
Popisek: STRANA SOUKROMNÍKŮ ČESKÉ REPUBLIKY

Děti měly být ve školách již dávno, o tom není pochyb. Rozhodnutí vlády se však opět vydává za hranici ústavnosti i zdravého rozumu.

Jednoznačně platí, že minimálně roušky v rámci pravidelně testovaného třídního kolektivu absolutně postrádají smysl a děti z dlouhodobého hlediska spíše ohrožují. Zachytili jsme názor, že jde především o ochranu učitelů. V pořádku, ale tu můžeme řešit očkováním, respirátorem či štítem pouze u kantora.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Mocní

Koho považujete za mocné, koho za zlo a koho a jak bychom měli porazit? Podle mě mocní měli moc vždy a ne že by ji nezneužívali. Zajímá mě, ale jak konkrétně jste myslel ten váš komentář v kontextu dnešní doby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Výhodná dlouhodobá půjčka pro ČR je schválena

18:05 Premiér Babiš: Výhodná dlouhodobá půjčka pro ČR je schválena

Informace na svém veřejném facebookovém profilu o schválení půjčky pro Českou republiku