Šrámek (Svobodní): Má smysl vyjít do ulic?

13. 8. 2018 19:56

V současnosti čelíme tlaku ze stran OSN, EU, ale i zájmových neziskovek, abychom se vzdali tradičních hodnot ve jménu genderového neomarxistického inženýrství.

Šrámek (Svobodní): Má smysl vyjít do ulic?
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní, logo.

Jednou takovou hodnotou je i tradiční rodina. Tato hodnota má být relativizována a její fungování má být regulováno/kontrolováno/penalizováno státem. Jak? Příkladem může být nechvalně známý Bernevernet z Norska, který odebírá děti rodičům i kvůli takovým věcem, jako že matka je neslyšící, a tak prý nemůže dostatečně kvalitně pečovat o dítě!

Istanbulská úmluva, která je, bez zájmu médií, v EU připravována, je destrukcí takových hodnot, protože je v ní obsažen závazek, že každý stát zřídí orgán Grevio, který nebude podléhat politické kontrole. Jde o jakousi obdobu norského Barnervernetu s neuvěřitelnými pravomocemi i k odebírání dětí z rodin, třeba jen proto, že nebudou děti řádně genderově vychovávány. Děti se tak stávají „majetkem“ státu.

Svobodní mají od svého počátku na mysli ochranu takových hodnot, jak ve svém Ideovém projevu k založení strany z 14. 2. 2009 uvedl její zakladatel a dlouholetý předseda Petr Mach: „Za nejcennější hodnoty, které chce podporovat a rozvíjet, považuje [Strana svobodných občanů] svobodu jednotlivce, svobodnou vůli člověka, jeho schopnost odpovědně se rozhodovat a volit lepší variantu z více možných, lidskou kreativitu a iniciativu. Respekt ke svobodě pro Stranu svobodných občanů znamená respekt k tradičním hodnotám, toleranci etnickou i náboženskou.“

Z toho důvodu jsme byli 4. 8. 2018 my, někteří Svobodní, podpořit Den pro rodinu pochodem Prahou a také akci pro rodiny a jejich děti na Střeleckém ostrově.

Není nám jedno, jak s námi bude stát zacházet. Není nám jedno, jaká „pravidla“ si pro každou matku, otce a dítě připravují často bezdětní představitelé EU.

Ing. Ivan Šrámek,
člen Republikového výboru Svobodných

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Feri (TOP 09): Kontrola dlužníků je taky naprosto iluzorní představa

21:12 Feri (TOP 09): Kontrola dlužníků je taky naprosto iluzorní představa

Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny 23. října 2019 k vládnímu návrhu zákona o státním rozpočtu …