Stanjura (ODS): Vláda musí zaplatit za způsobené ztráty, Schillerová by měla odejít

27.03.2020 9:09 | Zprávy
autor: PV

Komentář předsedy poslaneckého klubu ODS

Stanjura (ODS): Vláda musí zaplatit za způsobené ztráty, Schillerová by měla odejít
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Zbyněk Stanjura

Odmítám skandální výroky a výmluvy ministryně Schillerové, měla by okamžitě odejít. Vláda nesmí hledat cesty, jak se vyhýbat odškodnění podnikatelů postižených koronavirovou krizí. Stát musí jednoznačně převzít odpovědnost za ztráty, které způsobí opatření proti šíření epidemie COVID-19. Vláda musí podnikatele podpořit, ne hledat cesty, jak je zničit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Co na to řeknete?

Podle Dobiášové, která vyhrála soud, Wollner stopnul klíčovou investigativní reportáž o hnutí STAN a kriminální kauze Hlubučka. Zajímá mě, co mi k tomu řeknete, pokud se vůbec teda vyjádření dočkáme.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Lidé s dětmi nemají rovnou podporu

18:09 Richterová (Piráti): Lidé s dětmi nemají rovnou podporu

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny dne 30. června 2026 k podpoře rodin s malými dětmi