Starosta Kaminaras: Síťování pozemků na Hliništích pokračuje

14.11.2022 12:18 | Zprávy

Kontrolní den na Hliništích proběhl ve středu 9. listopadu. Zúčastnili se ho radní, pracovníci oddělení investorské činnosti, stavební dozor i zástupci stavební firmy.

Starosta Kaminaras: Síťování pozemků na Hliništích pokračuje
Foto: Velké Meziříčí
Popisek: Velké Meziříčí

Stavba je vytyčena, probíhá průběžná skrývka ornice, zhotovitel pokládá splaškovou kanalizaci a připravuje stavbu opěrné zdi. Ta se má betonovat už v příštím týdnu. „Pokud bude vše nadále pokračovat v tomto tempu, pak zjara stanovíme cenu a způsob odkupu pozemků. O tom však budeme včas prostřednictvím našich médií informovat," uvedl starosta města Alexandros Kaminaras.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Tomio Okamura byl položen dotaz

Evropská unie prosazuje šmírování vaší soukromé komunikace přes mobil

To, co tvrdíte je opravdu hodně za hranou. Jen píšete o EU, kdo jako přesně by měl mít možnost číst soukromou komunikaci? To jako poslanci EU nebo kdo? A máte informace, kdo z českých politiků je pro?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sterzik (Stačilo!): Nedělní kázání od Vidláka

18:05 Sterzik (Stačilo!): Nedělní kázání od Vidláka

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předvolebnímu dopisu České biskupské konference věř…