Starosta Ptáček: ÚSTR je dnes trochu nechtěným dítětem

10.09.2021 9:32 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k budově Ústavu pro studium totalitních režimů.

Starosta Ptáček: ÚSTR je dnes trochu nechtěným dítětem
Foto: Repro FCB
Popisek: Starosta Prahy 3 Jiří Ptáček (TOP 09) rozlévá občanům rybí polévku

Tohle je rozestavěné sídlo Ústavu pro studium totalitních režimů. Torzo domu je tady už bezmála čtyři roky opuštěné a zabalené jako obrovský zapomenutý balík.

Nemám ambici hledat viníka zabrzděné rekonstrukce. Na tom projektu se od roku 2004 vystřídalo hned několik státních institucí, projektantů i manažerů. Pohledů na věc je celá řada. Ale zajímá mě, co bude dál. Kromě toho, že vypadá příšerně, jedná se taky o strategický pozemek pro naši těsně sousedící Viktorku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

EU

Já teda nevím, ale vy máte dojem, že nyní v EU vše neurčují jen státy jako Německo, Francie? Možná máme právo veta, ale k čemu nám je to dobré, když nám EU diktuje vše a čím dál víc má tendenci zasahovat i do soukromí lidí? Nebo to vše se děje, protože naší zástupci v EU jsou k ničemu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jurečka (KDU-ČSL): Šílené pokrytectví

21:03 Jurečka (KDU-ČSL): Šílené pokrytectví

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k navyšování rodičovského příspěvku