Štemberková (KDU-ČSL): Systém dotací v Prachaticích není transparentní

09.08.2019 6:33 | Zprávy

V prvním pololetí 2019 se na ZM několikráte diskutovala problematika přidělování městských dotací pro jednotlivé oblasti sociální, sportovní a kulturně-společenskou.

Štemberková (KDU-ČSL): Systém dotací v Prachaticích není transparentní
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Logo KDU-ČSL

Domníváme se, že systém přidělování dotací není transparentní a je potřeba specifikovat pravidla pro žadatele stejně jako pravidla pro hodnocení žádostí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jan Jakob byl položen dotaz

Inflace

Vy fakt myslíte, že se můžete pyšnit nízkou inflací? Nebyla snad právě za vaší vlády rekordní v historii ČR? Uvědomujete si, že tím lidé přišly o dost peněz, kterých hlavně vlivem neustálého zdražování všeho mají čím dál méně už tak? Co jste proti té drahotě udělali?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nacher (ANO): Kdo je dnes hlavou českého sportu?

7:17 Nacher (ANO): Kdo je dnes hlavou českého sportu?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návrhu zřízení koordinátora sportu