Štěpánek (Trikolora): Čučkař generálmajorem

09.05.2024 17:17 | Komentář

Zatímco prezident Zeman vrchního čučkaře Michala Koudelku do generálské hodnosti opakovaně vůbec nejmenoval, a moc dobře věděl proč...

Štěpánek (Trikolora): Čučkař generálmajorem
Foto: Hans Štembera
Popisek: První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek

... americký nastrčenec na Pražském hradě Pavel stihl tohoto vyznamenaného „agenta“ CIA do generálských hodností během jediného roku povýšit už dvakrát. A aby toho nebylo málo, ještě se Koudelkovi dostalo příležitosti, aby se v roli šéfa prý TAJNÉ služby opět VEŘEJNĚ zviditelnil, pročež za nastoupené nové generály ve světlech reflektorů a za asistence televizních kamer pronesl děkovnou řeč.

Koudelka, pod jehož vedením se BIS z tajné služby přeměnila na aktivistickou politickou úderku, tak už není brigádním generálem, nýbrž generálmajorem. Co k tomu povědět? Není to málo, soudruhu prezidente? Co takhle maršál? Nebo velkoadmirál?

A co říci k dalšímu geometrickému množení generálů obecně? Možná to staré známé: Mnoho náčelníků, málo indiánů! Podle toho to tu také vypadá. Ale co by se nejmenovalo, co by se nepovyšovalo. Luxusní generálské platy a výsluhy jim nefinancuje prezident, nýbrž my daňoví poplatníci. A takhle my si tu žijeme!

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Petr Štěpánek

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

To je ta vaše podpora firmám?

Vybírat od nich za poplatky pro veřejnoprávní média? Myslíte, že lidé chodí do práce poslouchat rádio nebo se dívat na tv?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Koudelka., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseHorký , 09.05.2024 18:34:28
Opět se ukazuje, že kdo je proti své vlasti, proti naším občanům a dělá poskoka zahraničním rozvědkám, je povyšován, vaznamenáván a chválen, Stačí Mašínové, nebo různí pobudové, co si říkali disidenti. Ale ti, co zde budovali naši zem celých čtyřicet let, jsou pomlouvání, odstrkování, dokonce jim berou část důchodu, schválí na ně lustrační zákon, aby se schopní nemohli dostat na místa, která by byla prospěšná pro naši zemi, tedy, aby se tam dostali ti, kteří nikdy nic neuměli, nedělali a jen škodili a teď škodí na vyšších místech. Nebýt těch obětavců, co budovali tuto zem a v mnoha případech zadarmo, tak by ti naši "demokraté" neměli co rozkrádat. Ale co s tím? Jedině volba demokratických stran, tedy nevolba vládních koaličních stran, by ještě mohla ten propad naši ekonomiky a morálky zachránit. Stačí se podívat na státní dluh v roce 89 a dnes. Dobře nám tak.

|  6 |  1

Další články z rubriky

Svobodní: Dražší bude vše, nejen palivo

22:01 Svobodní: Dražší bude vše, nejen palivo

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k českému Green Dealu vlády Petra Fialy