Štěpánek (Trikolora): Jak dlouho ještě?

03.08.2023 18:09 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vládě pětikoalice

Štěpánek (Trikolora): Jak dlouho ještě?
Foto: Hana Brožková
Popisek: Petr Štěpánek

Hubu mají plnou evropských hodnot, liberalismu, demokracie a svobody slova, ale když přijde na věc, chovají se jako ti nejubožejší totalitáři. Uplatňují kolektivní vinu, kradou soukromý majetek, haraší zbraněmi, obhajují cenzuru. Zákony, ba dokonce i ústavou si vytírají zadek. Úplně nejsilněji se cítí, když si svoje politické idiotství mohou vybít na někom bezbranném.

Ono okřídlené voltairovské „nesouhlasím s tím, co říkáte, ale budu do smrti bránit vaše právo to říkat“ se v jejich podání už dávno přeměnilo na „nesouhlasíme s vámi, a proto vám zavřeme hubu“. Jak se liší od bolševiků, nacistů, či fašistů? Nijak.

O kom je řeč? O politicích pětikoalice, o národní ostudě jménem Fialova vláda, o presstitutech z hlavního mediálního proudu, o hlupácích, kteří tuhle zdegenerovanou politickou sebranku podporují. Jak dlouho ještě?

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Karel Krejza byl položen dotaz

dezinfománie

Dobrý den, zajímalo by mě, co si myslíte o tomto komentáři Zahradila -https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Zahradil-ODS-Zaznamenanihodne-vyrony-dezinfomanie-755567. Dále by mě zajímalo, co s těmi dezinformacemi pořád máte a co za ně vlastně považujete? Protože se zdá, že tato vl...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nový (TOP 09): Lukáše Řádka v Evropském parlamentu potřebujeme

6:04 Nový (TOP 09): Lukáše Řádka v Evropském parlamentu potřebujeme

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k volbám do Evropského parlamentu.