Štěpánek (Trikolora): Požehnané Velikonoce!

08.04.2023 16:13 | Komentář

Vážení přátelé, milí členové a příznivci Trikolory! Můžeme, ale také nemusíme to na počátku velikonočních svátků chápat pouze jako metaforické vyjádření.

Štěpánek (Trikolora): Požehnané Velikonoce!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Štěpánek

Žijeme v časech, kdy vládnoucí garnitura každým dalším dnem přibíjí na kříž naše další a další občanské svobody, na prvním místě svobodu vyjadřování, zabíjí pluralitu názorů a ničí životy vybraným osobnostem, ať už z akademického, sportovního či jiného prostředí.

Je to zavrženíhodné. Nic to ale nemění na skutečnosti, že po smrti na kříži, jak z Písma víme, následuje vzkříšení. V našem případě vzkříšení svobody. Skutečné svobody! Asi to nebude trvat pouze tři dny, přesto si buďme jisti, že nic netrvá věčně, neboť Boží mlýny stále melou. Někdy sice pomalu, ale melou. Právě tohle si o Velikonocích dovolujeme připomenout všem, kteří nyní v opilosti vlastní mocí s nebývalou arogancí zneužívají svého postavení. Ale dosti politiky. 

Vážení přátelé, přejeme Vám všem krásné prožití Velikonoc, nejvýznamnějších křesťanských svátků, a hlavně pevnou víru, že hájit svobodu má smysl. Nespoléhejme ale pouze na Boží mlýny, pro návrat skutečné svobody musíme něco udělat především sami. Každý z nás.

Zuzana Majerová, předsedkyně Trikolory

Petr Štěpánek, 1. místopředseda Trikolory

Převzato z profilu politika.

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Petr Štěpánek

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

boj s dezinformacemi

Dobrý den, proč se podle vás šíří dezinformace? Není to náhodou proto, že vy politici špatně komunikujete? Ostatně na špatnou komunikaci této vlády poukazují mnozí. A jak přesně s nimi chcete bojovat? Budete odsuzovat všechny názory, které se neslučují s těmi vašemi? To totiž teď děláte. A ještě je...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Půta: Kvalitnější zázemí pro umělce i návštěvníky. Do podzimu 2025

4:32 Hejtman Půta: Kvalitnější zázemí pro umělce i návštěvníky. Do podzimu 2025

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rekonstrukci Lidových sadů v Liberci.