Svobodní: Jsme pro zrušení 5% volební klauzule

26.05.2014 10:42 | Zprávy
autor: Svobodni.cz

Hranice pro rozdělování mandátů (volební klauzule) pokřivují princip poměrného zastoupení. Během každých voleb takto propadnou i desítky procent hlasů a tito voliči nejsou ve volených orgánech řádně zastoupeni. Odůvodňování snahou o zajištění stability nepovažujeme za platný argument.

Svobodní: Jsme pro zrušení 5% volební klauzule
Foto: red
Popisek: Logo Strany svobodných občanů

Svobodní rozhodně jsou pro zrušení volebních klauzulí ve všech druzích voleb i proti rozdělování obvodů v komunálních volbách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

VPN

Dobrý den pane Krutílku, nemáte jako já dojem, že regulace VPN jen potvrzuje, že Brusel chce prostě vermomocí zasahovat do soukromí lidí a šmírovat nás? To už je opravdu jak někde v Číně nebo Rusku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Pavel shodil masku nadstranického prezidenta

16:21 Mašek (ANO): Pavel shodil masku nadstranického prezidenta

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na prezidentskou záštitu sjezdu sudetských Němců v Brně