Svobodní: Nástrojem zvůle státní moci se postupně stala finanční správa

27.06.2020 16:41 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k metodám Finanční správy

Svobodní: Nástrojem zvůle státní moci se postupně stala finanční správa
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní, logo.

Totalitní státy disponují složkami, které likvidují oponenty a části společnosti, které jim nejsou pohodlné. Za nacismu a fašismu v Evropě to byly ozbrojené složky SA v Německu, squadristé v Itálii. Za komunismu u nás STB a lidové milice.

Kriminalita se v posledních desetiletích měnila od násilné ke kriminalitě bílých límečků, i státy s pevnou rukou na občany, se začaly orientovat na jinou formu likvidace nepohodlných. U nás se nástrojem zvůle státní moci postupně stala finanční správa. I ta používá metody, které jsou těmto složkám blízké. Zastrašování, shora nařížený direktivní výběr cílů a odměňování podle počtu zlikvidovaných.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Utajované informace

Zabýváte se jako premiér vůbec tím, jak se Turek, který má nejnižší možnou prověrku a není ani člen vlády, dostal k utajovaným informacím? Nebo vás to nezajímá? Řídíte vůbec vládu nebo si v ní každý mimo vašich ministrů dělá, co chce? Aspoň na mě to tak působí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Laudát (KAN): Z trumpovské mizérie se budou USA dlouho vzpamatovávat

9:06 Laudát (KAN): Z trumpovské mizérie se budou USA dlouho vzpamatovávat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Donaldu Trumpovi.