Svobodová (OMMO): Problémy některých jednotlivců z KSČM a ČSSD

29.07.2020 19:58 | Zprávy
autor: PV

Problémy některých jednotlivců z KSČM a ČSSD odhalují bídu levice

Svobodová (OMMO): Problémy některých jednotlivců z KSČM a ČSSD
Foto: hnutiommo.cz
Popisek: Hnutí OMMO - logo

Naposledy o tom "přesvědčily" manévry v ČSSD kolem kandidátky do krajských voleb v Ústeckém kraji. Nejenže záchrana spíše jednotlivce (-ů) v podobě Lepšího Severu na čele s "prazvláštně otitulovaným" panem M. Klikou a jeho "stále se veřejným prostorem nesoucími ozvy o údajných vazbách na místní mafiánské prostředí" (dodnes nebyly vysvětleny, v některých souvislostech se o nich jen mlčí, a prostě se léty berou jako kolorit "severočeského Palerma"), ani z nouze ctnost v podobě páně Bendova povolání na již schválenou kandidátku ČSSD nebudí víc než smutek, snad ironii nad tím, co zbylo z levice údajně hlásící se k více než stoletým tradicím.

Ale nebuďme naivní, kdo by dnes bral nějaké tradice levice vážně, tedy pokud to nebudou zase ty, kde "třídní boj posloužil k vypořádávání si osobních účtů či byl rozpravou nad vnitřními nepřáteli". A že jich bylo... A vlastně nikdy jich není dost!

A protože kdysi ve 20. a 30. letech 20. století komunisté vyčítali sociálním demokratům, jak "sklouzli" k sociálfašismu, aby jim vše po 2. světové válce "vrátili" se vším všudy a "třídní boj" zdrtil nejen socany, ale i jejich sympatizanty v řadách komunistů. Dnes, pravda, míru "třídní zainteresovanosti" určuje bývalý člen KSČ a toho času "oligarcha" ve funkci premiéra, jehož se KSČM ujala jako svého "spasitele", až z "jiskry vzejde zase plamen" a masy (nikoliv už jen davy) zase propadnou běsům... Pravda, pravděpodobnější verze je ta "virtuální a Sputniková", která nás zase vrátí na "správnou cestu".... Pan Benda si tento "třídní aspekt" zkusil, když kandidoval před časem za Dělnickou stranu sociální spravedlnosti. Dnes se opět "vrací z vandru domů" a v barvách ČSSD by byl rád zvolen do Zastupitelstva Ústeckého kraje. Věrohodnost jeho úmyslů by prý měla jistit "prověrka na stupeň tajné".

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kaprálová (PRO): Nikým nevolení ředitelé technologických gigantů

12:04 Kaprálová (PRO): Nikým nevolení ředitelé technologických gigantů

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k účasti ředitelů amerických společností provozujícíc…