TOP 09: Chomutov má zvolené vedení regionu na další dva roky

22.03.2019 5:34

V pondělí 18. března proběhl regionální sněm chomutovské organizace. Chomutov byl posledním regionem, který sněmovní maraton v Ústeckém kraji ukončil.

TOP 09: Chomutov má zvolené vedení regionu na další dva roky
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Regionální předseda Michal Vlach svolal členskou základnu do prostor ZŠ Březno u Chomutova, kde je ředitelem. Michal Vlach nechal plénum sněmu navrhnout jméno nového předsedy po předchozím představení situace v Chomutově. Ta zde není úplně optimistická. Delegáti navrhli Michala Vlacha a Jana Rödlinga. Jan Rödling s nominací nesouhlasil, tak se  rozhodovalo pouze o Michalu Vlachovi. Ten získal potřebný počet hlasů a svůj post předsedy obhájil. Místopředsedou se stal Jan Rödling a členem regionálního výboru byl zvolen Antonín Purchart.

Jelikož v Chomutově není dostatečný počet členů, nedošlo k volbě regionální revizní komise. Kompetence za region převezme krajská revizní komise.

Po volbě RV se volili delegáti krajského sněmu, který se uskuteční 6. dubna v Lounech. Automaticky se sněmu účastní Michal Vlach a Bohuslav Roll, ti jsou členy současného krajského výboru. Doplní je Jan Rödling a Antonín Purchart. Další návrhy nepadly, proto zastoupení Chomutova bude pouze čtyřčlenné. Na krajském sněmu budou za Chomutov navrženi do krajského vedení Michal Vlach a Jan Rödling. 

Michal Vlach vidí vývoj chomutovské organizace za nevyhovující a bude se snažit oslovit podporovatele, aby posílili člensku základnu. Bude se tomu v následujících měsících více věnovat, jak uvedl na sněmu.

Všem zvoleným členům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtmanka Mračková Vildumetzová: Konečně máme za sebou vyčkávání, zda peníze od státu dostaneme

22:39 Hejtmanka Mračková Vildumetzová: Konečně máme za sebou vyčkávání, zda peníze od státu dostaneme

Kraje získají i v roce 2019 požadované finanční prostředky od státu na opravy silnic II. a III. tříd…