TOP 09: Jiřího Holubáře podpořili před druhým kolem kandidáti pěti stran

12.10.2016 20:41

Jiří Holubář v prvním kole senátních voleb v Praze 10, Dubči a Štěrboholech získal 19,8 procent hlasů.

TOP 09: Jiřího Holubáře podpořili před druhým kolem kandidáti pěti stran
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Před druhým kolem, které se uskuteční už tento pátek a sobotu, ho podpořili další kandidáti letošních voleb - současná senátorka Ivana Cabrnochová, bývalý šéf pražské záchranky Zdeněk Schwarz či viceprezidentka Hospodářské komory Irena Bartoňová Pálková. Stranou nezůstali ani starosta Dubče Jaroslav Tošil a starosta Štěrbohol František Ševít, kteří mu vyjádřili své jasné sympatie.

„Podpory, které se mi v posledních dnech dostává, si nesmírně vážím. Je pro mě závazkem, být i nadále nestranným kandidátem, který má schopnost lidi spíše spojovat, než rozdělovat,“ říká Jiří Holubář k druhému kolu a dodává: „Doufám jen, že si lidé opět najdou cestu do volebních místností. Bez jejich podpory se i mé nadšení pomáhat mimo svou ordinaci mine účinkem.“

Kandidáta, který se uchází o hlasy voličů v obvodě č. 22, tedy v Praze 10, Dubči a Štěrboholech, podpořili také kandidáti, kteří do druhého kola senátních voleb nepostoupili. Svým voličům doporučili hlasovat pro Jiřího Holubáře například stávající senátorka Ivana Cabrnochová, lékař Zdeněk Schwarz, viceprezidentka Hospodářské komory Irena Bartoňová Pálková či hudební skladatel Felix Slováček.

„Jiří Holubář nabízí program nejen pro komunální politiku, ale zejména pro celou zemi. A to je to, co od senátora očekáváme,“ připojili svou podporu MUDr. Jiřímu Holubáři starostové František Ševít ze Štěrbohol a Jaroslav Tošil z Dubče.

„Této podpory si velmi vážím a věřím, že důvěru voličů nezklamu. Jsem si jistý, že témata, která do senátu chci přinést, jsou blízká voličům různých stran. Přání udržet v Praze 10 kvalitní lékařskou péči, zajistit důstojné dožití pro naše nejstarší nebo snaha zabránit odchodu mladých lékařů za hranice je společná pro mnoho lidí nezávisle na tom, koho volí v jiných volbách,“ uzavírá Jiří Holubář.

Podporu MUDr. Jiřímu Holubářovi vyjádřili:

  • Mgr. Ivana Cabrnochová, kandidátka ČSSD a Strany Zelených
  • MUDr. Zdeněk Schwarz, kandidát hnutí Pro Prahu
  • Irena Bartoňová Pálková, kandidátka ODS a Strany svobodných občanů
  • Antonín Slováček, kandidát Strany soukromníků ČR

Pozn. SZ jako celek vyjádřila podporu jinému kandidátovi

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chalupa (ANO): Padni, komu padni?

17:17 Chalupa (ANO): Padni, komu padni?

Byl mi položen dotaz: Jsou poslanci PS PČR & Senátoři schopni jednat dle pravidla padni komu padni?"