TOP 09 má dalšího zastupitele ve Vrchlabí

6.1.2021 10:13 odp.

V zastupitelstvu města Vrchlabí zasedne další člen TOP 09. Po rezignaci Leoše Zvoníčka (Zelení), který se přestěhoval mimo Vrchlabí, jej v zastupitelském klubu volebního sdružení Vrchlabí do toho! (TOP 09, Zelení, KDU-ČSL a nezávislí) vystřídá Jan Kulhánek (TOP 09).

TOP 09 má dalšího zastupitele ve Vrchlabí
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Připojí se tak ke svému kolegovi, členovi zastupitelstva města a předsedovi trutnovského regionálního výboru TOP 09 Lukášovi Teplému.

Ing. Jan Kulhánek (40), člen vrchlabské TOP 09, je topmanažer s mnohaletou zkušeností v konzultačních službách v oblasti nemovitostí. Absolvoval ekonomii a stavební inženýrství na VUT v Brně a realitní management v britském Readingu, pracoval například v USA nebo na Slovensku. Byl jedním z ředitelů realitní skupiny CBRE pro střední Evropu, v současné době je investičním ředitelem realitních aktivit skupiny Rockaway Capital. Jako člen finančního výboru ZM Vrchlabí se zaměří především na efektivní hospodaření s veřejnými prostředky, rozpočet města a procesní řízení.

Honza Kulhánek žije se ženou a dvěma dcerami ve Vrchlabí, je vášnivým sportovcem a jako bývalý závodní sjezdař pomáhá s výchovou malých lyžařských talentů. Shodou kuriózní náhody jsou oba vrchlabští zastupitelé TOP 09 narození v naprosto stejný den, měsíc a rok. Jan Kulhánek tak o pouhých několik hodin odsune svého kolegu Lukáše Teplého ze symbolické pozice nejmladšího člena zastupitelstva města.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PVTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Peksa (Piráti): Krásný příklad, že to jde

5:34 Peksa (Piráti): Krásný příklad, že to jde

Komentář na facebookovém profilu k investicím dánské společnosti LEGO do ekologie