TOP 09 v Moravskoslezském kraji nově povede Martin Packa

3. 6. 2019 19:48

Na krajském sněmu v sobotu 1. června 2019 si TOP 09 Moravskoslezského kraje zvolila nové vedení. Krajskou organizaci nově povede Martin Packa.

TOP 09 v Moravskoslezském kraji nově povede Martin Packa
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Na post předsedy kandidovali celkem dva kandidáti (Ladislav Sitko a Martin Packa). V tajném hlasování zvítězil pan Martin Packa, který získal celkem 22 hlasů z celkového počtu 43 přítomných delegátů. Zvítězil tak těsným rozdílem jednoho hlasu. Prvním místopředsedou byl zvolen senátor a starosta obce Bolatice Herbert Pavera. Dalšími místopředsedy byli zvoleni Pavel Netušil a Ladislav Sitko.

Martin Packa vystřídal po dvou funkčních obdobích Tomáše Veličku. „Velice si vážím podpory, kterou jsem získal od našich členů,“ poděkoval za získanou podporu Martin Packa.

„V TOP 09 v Moravskoslezském kraji máme řadu inteligentních a zapálených lidí, expertů ve svých profesích i úspěšných komunálních politiků. Chci jim dát příležitost a podporu k tomu, aby se mohli co nejvýrazněji podílet na směřování naší strany a na přípravě programu do krajských voleb 2020. Jen tak maximálně využijeme potenciál, který TOP 09 právě díky takovým lidem má,“ vyzdvihl hlavní priority nový krajský předseda.

V krajském předsednictvu dále zasednou Slavomír Bača, Martin Špetla, Martin Gazda, Petr Šarman a Lukáš Volný.

Krajský sněm TOP 09 v Moravskoslezském kraji přijal usnesení, ve kterém podpořil poklidné protesty občanské společnosti, které se dovolávají dodržování právních, morálních a tradičních demokratických zásad všemi ústavními činiteli. Dále sněm podpořil senátora Herberta Paveru do vedení TOP 09 na podzimním celostátním sněmu.

Martin Packa: 38 let, ženatý a má 3 dcery. Vysokoškolské vzdělání v oboru Odborná historie na Slezské univerzitě v Opavě.

Zaměstnání: od roku 2009 jako Procesní analytik, Česká spořitelna, a.s. Ostrava

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Valenta (KSČM): ČT trvale znevýhodňuje KSČM, další parlamentní a všechny neparlamentní strany

15:05 Valenta (KSČM): ČT trvale znevýhodňuje KSČM, další parlamentní a všechny neparlamentní strany

Projev na 30. schůzi Poslanecké sněmovny 20. června 2019 k Výroční zprávě o činnosti České televize …