Tajchnerová (TOP 09): Senát je místo, které potřebuje obměnu. Chci se zaměřit na plíživé oklešťování svobody

08.08.2016 17:50

Dopis podporovatelům od kandidátky na senátorku JUDr. I. Tajchnerové:

Tajchnerová (TOP 09): Senát je místo, které potřebuje obměnu. Chci se zaměřit na plíživé oklešťování svobody
Foto: archiv zastupitelky
Popisek: zastupitelka Ústí nad Labem a kandidátka do Senátu Ilona Tajchnerová (TOP 09)
reklama

Vážení a milí podporovatelé,

všichni si bezpochyby užíváme léta, abychom „dobili baterky“, než za rok přijde znovu. Vypadá to, jako by volby byly daleko, ale nejsou, a proto jsem se rozhodla Vás oslovit.

Kandiduji totiž na podzim do Senátu za TOP 09 v obvodě č. 31 – Ústí nad Labem. Myslím si, že je to velká výzva. Přestože to může vypadat, že jsou moje šance malé, věřím, že šance uspět existuje. Při volbách do Senátu jde totiž o každý jeden hlas, možná právě ten Váš.

Jsem advokátka a současně jsem i zapsaným mediátorem u Ministerstva spravedlnosti, protože snaha nalézt vzájemné pochopení a porozumění je zásadní v komunikaci obecně a díky tomu lze předejít řadě konfliktů. Politicky působím v komunální politice jako zastupitelka magistrátu města Ústí nad Labem, kde od posledních voleb dochází k velmi zajímavým veletočům a rozhodně bych neřekla, že se současné vedení města stará o Ústí nad Labem a jeho občany tak, jak by mělo.

Jako právnička bych ráda byla v Senátu ČR u zrodu nových zákonů, které se věnují podnikatelské problematice a životnímu prostředí, protože tyto oblasti považuji pro naše město za velmi důležité. Jako zcela prioritní pro Ústí nad Labem stavím zvýšení podnikatelských možností a vytvoření příznivého podnikatelského prostředí. Chci se také zaměřit na plíživé, ale velmi reálné oklešťování svobod.

Možností pomoci je mnoho, zde jsou některé příklady: umístění plakátu s předvolebním motivem ve formátu A2, umístění plachty ve formátu 2x1 m na Váš plot, či nemovitost, umístění plachty ve formátu eurobillboard (5,1x2,4 m), pomoc s rozdáváním letáků ve volební kampani, podpůrným textem na Vašem blogu, umístěním banneru na Váš web, sdílením na Facebooku případně cokoliv dalšího Vás napadne.

Senát je místo, které potřebuje obměnu. Jedině s Vámi se to podaří.

Více o mne zde

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vícha (ČSSD): A vy se divíte, že obce se bojí v tuto chvíli toho, co bude?

22:20 Vícha (ČSSD): A vy se divíte, že obce se bojí v tuto chvíli toho, co bude?

Projev na 28. schůzi Senátu dne 29. 10. 2020 k návrhu zákona o kompenzačním bonusu v souvislosti se …