Talíř (KDU-ČSL): Jsme momentálně vzorem řadě evropských zemí

17.04.2024 8:04 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zahraniční politice vlády Petra Fialy.

Talíř (KDU-ČSL): Jsme momentálně vzorem řadě evropských zemí
Foto: kdu.cz
Popisek: František Talíř

Premiér České republiky do Bílého domu nemíří každý den. Ani každý rok. A rozhodně není zvykem, že by si vyslechl tak silná slova pochvaly jako aktuální premiér České republiky, Petr Fiala.

Mám vystudovanou historii. A víte, co mě vždycky zaujalo? Že když studujeme například dějiny První republiky, tak ty historické momenty se většinou váží na úspěchy či neúspěchy v zahraniční politice ?? Prostě na schopnost mít maximálně dobré vztahy se spojenci a být schopní se bránit společným nepřátelům. V perspektivě mnoha desetiletí je toto mnohem zásadnější, než různé daňové změny či další zákony. 

Často mi lidé při kampani na ulici říkají, že by vláda měla dělat různé věci lépe. A leckdy jim musím dát i za pravdu. V čem ale naše současná vláda dělá skvělou práci, je naše zahraniční politika.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Na kolik je pro vás téma bezpečnosti prioritou?

Jak byste k zajištění naší obrany a bezpečnosti přistupovali vy? Chápu dobře, že nejste pro navyšování výdajů na naši obranu? A jak se stavíte k pomoci Ukrajině a díváte se na to, kolik Ukrajinců tu je?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Dostanete se po parlamentních volbách vůbec do sněmovny, vy vzore?, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusegusta , 17.04.2024 9:01:49
Před rokem 2% preferencí.

|  7 |  0

Další články z rubriky

Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje

23:00 Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k emisním povolenkám.