Talíř (KDU-ČSL): Město Kaplice pečuje o životní prostředí

21.05.2022 11:17 | Zprávy
autor: PV

V Kaplici se v letošním roce realizuje několik investičních akcí, které významně přispějí ke zkvalitnění životního prostředí ve městě. Podrobnosti o nich přibližuje kaplický starosta za KDU-ČSL Pavel Talíř.

Talíř (KDU-ČSL): Město Kaplice pečuje o životní prostředí
Foto: archiv starosty
Popisek: starosta Kaplic Mgr. Pavel Talíř (KDU-ČSL)

„Jednak sem patří výstavba nových nádrží na vodu v oblasti nad stávajícím rybníkem Jermaly. Na tuto akci se nám podařilo získat dotaci pro podporu zadržování vody v krajině, neboť jsme si vědomi odpovědnosti za kvalitu životního prostředí v našem okolí,“ zdůrazňuje starosta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Referendum

Jak konkrétně by podle vás ten zákon o referendu měl vypadat? Bude se moc hlasovat o všem? Kdo ho bude moci vyvolat a bude jeho výsledek pro politiky závazný?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jaroš (SPD): Slovní válka mezi Washingtonem a Madridem. Irituje víc Sánchez Trumpa, nebo Trump Sáncheze?

10:31 Jaroš (SPD): Slovní válka mezi Washingtonem a Madridem. Irituje víc Sánchez Trumpa, nebo Trump Sáncheze?

Není žádným tajemstvím, že americký prezident Donald Trump nemá Evropu ani evropské státníky příliš …