Tesař (Trikolóra): Zatím ještě nikdo nikoho neposekal a nepodříznul mačetou

27.03.2021 19:30

Projev na ideové konferenci Trikolóry.

Tesař (Trikolóra): Zatím ještě nikdo nikoho neposekal a nepodříznul mačetou
Foto: Trikolóra
Popisek: Trikolóra
reklama

Vážené dámy a pánové, milí členové a příznivci Trikolóry, řeknu pár jasných slov o vztahu Trikolóry k našemu členství v Evropské unii a k jedné z nejpalčivějších otázek dnešní doby, totiž k ekonomické migraci.

Anketa

Je vám líto, že Klaus ml. odešel z politiky?

52%
23%
hlasovalo: 11582 lidí

My v Trikolóře ctíme demokracii. Principem demokracie je, že lidmi volený zástupce hájí zájmy občanů ze svého města, kraje, své země. To je přirozené a správné a na nižších úrovních též lépe kontrolovatelné. V Evropské Unii taková demokracie není, protože rozhoduje zejména nikým nevolená evropská komise a jejich armáda úředníků a zčásti poslanci, o kterých ani nevíme jak hlasují. Takový systém podle nás odporuje základní myšlence demokraticky volených a kontrolovatelných zástupců občanů. 

V každé demokracii by měl zvolený zástupce hájit zájmy svých voličů a své země. Toto je však v přímém rozporu s představami vládnoucích globalistů, kteří se snaží z Evropy vytvořit superstát a z občanů univerzální Evropany bez národní sounáležitosti. a proto vznikl šílený plán promíchat do jednotlivých zemí migranty, kteří žádné národní ukotvení v jednotlivých evropských státech nemají, lze si jejich podporu snadno koupit a bude se tedy jednodušeji  realizovat umělé sjednocení kontinentu.

Jedná se o produkt extrémní levicové ideologie, která nenávidí tradiční křesťanské hodnoty a tradice a prosazuje takzvané multikulturní obohacení. Žijeme v době kdy jsou ničeny sochy velikánů, jejichž odkaz by nám měl být svatý, kdy se opět cenzuruje, maže, blokuje, vylučuje, ostrakizuje. V Itálii dokonce soudili bývalého ministra Salviniho za to, že si dovolil zabránit migračním lodím přistát ve své zemi.

Mohlo by se někomu zdát, že hrozby řízené migrace se nás až tak moc netýkají. Proudy nelegální masové migrace zatím v Evropě míří jinam a ani vedlejší důsledky migrace nás zatím nezasáhly. Ještě nehoří kostely ani tu nevybouchly bomby v metru, ještě se hromadně nevraždilo v hudebním klubu, ještě nikdo nikoho neposekal a nepodříznul mačetou. Ale hranice i náruče našich domácích multikulturalistů a eurosocialistů  jsou otevřené a je to tedy jen otázkou času, pokud je nezastavíme. 

Nový migrační pakt se od povinných kvót, které se Evropská unie snažila členským státům nadekretovat v minulosti, nijak neliší. Trikolóra tento pakt zásadně a rezolutně odmítá. O našich věcech, včetně toho, koho a za jakých podmínek naše země přijme či nepřijme na své území, se musí rozhodovat v České republice, nikoli v Bruselu či Berlíně.

Úsilí Trikolóry o obnovení svrchovanosti a suverenity České republiky je ta jediná správná cesta.

Do Evropské unie jsme 1. května 2004 vstoupili na základě výsledků referenda z roku 2003. V dalších letech se podmínky našeho členství i celá Evropská unie naprosto zásadním způsobem změnily. Jsme nyní členy úplně jiné unie, než o které se v roce 2003 hlasovalo.

Proto je nutné, poctivé a demokratické, dát občanům prostor a šanci, aby se znovu, stejně jako tenkrát, vyjádřili, zda něco takového chtějí či nechtějí. Ústava České republiky hovoří jasně „Lid je zdrojem veškeré státní moci.“

Nechceme, aby nám podobu našich zákonů diktoval Brusel a my je pokorně museli přijímat. Jsme pro evropskou spolupráci, ale v takovém rozsahu, jaký si určíme MY sami, a v takové podobě, jaká NAŠÍ zemi vyhovuje. 

Zásadová a národní politika – je to, co naše země potřebuje!

Trikolóra bude vždy hájit… České zájmy na prvním místě. Děkuji za pozornost

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Scheinherr (Praha sobě): Praha vybaví dopravní hřiště koly pro handicapované děti

22:02 Scheinherr (Praha sobě): Praha vybaví dopravní hřiště koly pro handicapované děti

Rada hl. m. Prahy schválila realizaci projektu jízdní kola pro handicapované děti. Město tak pořídí …