Vláda jmenovala nejvyššího státního náměstka, který je skoro neodvolatelný. Vypustila tak džina z láhve. Uvidíme, zda džin bude dobře sloužit a nebude zlým skřetem. Každopádně je prakticky nemožné jej nacpat zpátky.
Nezodpovědnost vlády spočívá v tom, že rozjela akci, u níž vůbec nevíme, co to bude stát. Pan Postránecký je zkušený úředník a bude mít velmi složité postavení, aby všechny přesvědčil, že skutečně nemá nejblíže k ČSSD. Bude pod obrovským tlakem současné vládní koalice zabarikádovat si své blízké na chráněných postech ve státní správě.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: ODS