Trávník (SPO): Musíme se vrátit ke kořenům

17.05.2014 16:55 | Zprávy

Stranu Práv Občanů (SPO) je třeba vzbudit ze zimního spánku, na tom se shodli zástupci krajské organizace SPO kraje Vysočina při setkání s předsedou SPO Janem Velebou.

Trávník (SPO): Musíme se vrátit ke kořenům
Foto: spoz.cz
Popisek: SPO

Jednání se uskutečnilo ve Žďáru nad Sázavou. „Nyní už připravujeme konkrétní kroky, ať už je to celková strategie strany pro nadcházející období nebo například pravidla komunikace. Do těchto dokumentů s kolegy zapracováváme postupně naše poznatky, které získáváme při návštěvách jednotlivých krajů. Jejich definitivní podobu předložíme členské základně po zasedání republikového předsednictva na počátku června," uvedl Jan Veleba. Ze strany členů SPO kraje Vysočina zazněly požadavky na profesionalizaci strany, zlepšení fungování jednotlivých orgánů, například kontrolní komise a na účelnější medializaci aktivit SPO. „Musíme se vrátit ke kořenům, k místním organizacím - stimulovat jejich činnosti a od nich se pak odrazit v našem úsilí," poznamenal krajský předseda SPO na Vysočině Bohuslav Trávník. 

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: SPO

volby

Dobrý den, zajímalo by mě, zda si jako většina politiků koalice SPOLU myslíte, že kdo vás nevolil, není demokrat a je buď proruský, nácek apod.? Nemyslíte, že je na čase skončit s těmito věčnými nálepkami a urážkami nebo naštvete ještě víc lidí a další volby prohrajete ještě víc? Ptám se vás, protož...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Loukota (TOP 09): Kapacity víceletých gymnázií vs. čtyřletých

10:21 Loukota (TOP 09): Kapacity víceletých gymnázií vs. čtyřletých

Nedávno v médiích proběhlo, že chce Praha navyšovat kapacity víceletých gymnázií. S tímto krokem nes…