Udženija (ODS): Pražská „rada změny“ představila prázdné fráze místo priorit

10. 2. 2019 15:30

Rada hlavního města Prahy nepředstavila žádný zásadní plán priorit, které by zlepšily život Pražanů. ODS postrádá konkrétní dílčí kroky k jednotlivým bodům a také termíny jejich dokončení, které členové koalice slibovali hned po volbách.

Udženija (ODS): Pražská „rada změny“ představila prázdné fráze místo priorit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexandra Udženija
reklama

„Jedním ze zásadních problémů v Praze je parkování, a to v prioritách zcela chybí, stejně jako výstavba dalších P+R parkovišť. Každý den do Prahy přijíždí 300.000 řidičů, kteří přijíždí za prací a potřebují někde zaparkovat,“ říká Alexandra Udženija, předsedkyně pražských zastupitelů za ODS.

Všechny strany měly ve volbách jako klíčová témata – Pražský a Městský okruh. V prioritách ovšem chybí jakékoliv informace o stavbě vnitřního okruhu, Radlické radiály nebo Vysočanské radiály, což jsou klíčové dopravní stavby pro Pražany.

„Rada hlavního města Prahy zcela ignoruje nedostatečnou situaci v oblasti bezpečnosti Pražanů. ODS chce prosadit, aby se začalo více investovat do městské policie a zejména do zvýšení platů strážníků. Místo toho přibude další nepotřebná úřednická funkce, tzv. Noční starosta, která podle starostů ODS je zavádějící a zbytečně matoucí především pro občany,“ dodává Alexandra Udženija.

„Zcela se nám z priorit vypařila otázka Libeňského mostu, která byla klíčovým tématem Prahy sobě. Havarijní stav trápí více pražských mostů, které potřebují zahrnout do plánu oprav,“ uzavírá Alexandra Udženija.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Třetina (TOP 09): V centru mé práce zůstává znojemský region

11:30 Třetina (TOP 09): V centru mé práce zůstává znojemský region

I když jsem studoval, jaký je správný legislativní proces a jednací řád, úspěšně jsem usiloval o čle…