Ulrych (KDU-ČSL): Udělám vše pro úspěch naší společné kandidátky s hnutím STAN

18.04.2017 16:52

Dne 31. 3. 2017 se v Pardubicích uskutečnila okresní konference okresní organizace KDU-ČSL Pardubice.

Ulrych (KDU-ČSL): Udělám vše pro úspěch naší společné kandidátky s hnutím STAN
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Logo KDU-ČSL

V úvodu pozdravili delegáty konference regionální zástupci pozvaných politických stran z okresu Pardubice – Ing. Michaela Matoušková, MPA z hnutí STAN, Mgr. Karel Haas z ODS, Leoš Malina, DiS z ČSSD a Ing. Michal Sláma z TOP 09. Ing. Helena Dvořáčková z hnutí ANO se omluvila z pracovních důvodů. Zásadní projev týkající se celostátní a krajské politiky přednesl vicehejtman Pardubického kraje Ing. Roman Línek, MBA.  Jako host se jednání zúčastnila MUDr. Drahomíra Peřinová za hnutí Nestraníci a lídr pro volby do Poslanecké sněmovny PČR v Pardubickém kraji Mgr. Marek Výborný.

Tato konference byla zároveň volební. Předsedou okresní organizace byl opět jednohlasně v tajné volbě zvolen MUDr. Vít Ulrych, 1. místopředsedou Ing. František Weisbauer, dalšími místopředsedy Mgr. Marie Hubálková, Ing. Mgr. Zdenka Kumstýřová a Ing. Petr Netolický, dále bylo zvoleno dalších 16 členů okresního výboru. Za delegáty celostátního sjezdu KDU-ČSL, který se bude konat 27. - 28. května 2017 v Praze, byli zvoleni MUDr. Vít Ulrych, Ing. František Weisbauer a Ing. Zdenka Kumstýřová.

Dlouholetá předsedkyně okresní organizace Hana Demlová uvedla: „Znala jsem všechny předsedy KDU-ČSL od roku 1989. Všechny jsem respektovala, ale pouze Josefa Luxe jsem hodnotila a vážila si nejen jako politika, ale i jako státníka a vizionáře. Nynější předseda Pavel Bělobrádek mne všemi svými kroky přesvědčuje, že z něj roste osobnost stejných kvalit a cílů.“

„Jsem rád, že na naši okresní konferenci přijeli skoro všichni pozvaní představitelé politických stran se kterými spolupracujeme buď na komunální nebo krajské úrovni. Právě okresní, u někoho oblastní či regionální organizace politických stran s okresní působností by měly být a jsou spojovacím článkem mezi obcemi a krajem. Při prosazování společných zájmů je třeba spolupracovat bez ohledu na politickou příslušnost,“sdělil František Weisbauer.

Staronový předseda a přední kandidát pro volby do Poslanecké sněmovny PČR v Pardubickém kraji Vít Ulrych řekl: „Děkuji za důvěru všem členům a delegátům z naší okresní organizace Pardubice. Udělám vše pro úspěch naší společné kandidátky s hnutím STAN, věřím, že v našem kraji získáme dva mandáty.“

Převzato z profilu.

MUDr. Vít Ulrych

  • KDU-ČSL
  • místopředseda Kontrolního výboru města Pardubice
  • městský radní

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČSSD: Naše země slaví sladkých 30 let svobody

12:17 ČSSD: Naše země slaví sladkých 30 let svobody

Komentář na facebookovém profilu k výročí 17. listopadu