Urbanová (STAN): Mohli byste Rajchlovi říct, ať nedělní demonstranty neoznačuje za kolaboranty

03.02.2026 14:02 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k atmosféře mezi parlamentními stranami.

Urbanová (STAN): Mohli byste Rajchlovi říct, ať nedělní demonstranty neoznačuje za kolaboranty
Foto: Starostove-nezavisli.cz
Popisek: Barbora Urbanová

K tomu, co padlo na tiskovce ANO, že se teď nebudou bavit s ODS: ano, nikdo vás a tím i vaše voliče nemá označovat za svoloč. Věřila bych vám to víc, kdybyste vy sami šli za svýma koaličníma partnerama a řekli třebas takovýmu panu Rajchlovi, ať nedělní demonstranty neoznačuje za kolaboranty, ať neposílá političky s označením “stíhačky” na Ukrajinu, neříkal, že by jiná politička potřebovala proplesknout a jiní partneři nás nenálepkovali za mafiány, neomarxisty a tak dále.

Bavit se se mnou za to, že měřim stejnym metrem, nemusíte. Ale mít odvahu to těm svejm výše zmíněnejm parťákům taky říct, to by byla věc!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Urbanová., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseHorký , 03.02.2026 14:40:59
Ona je jen směšná. Ale tím že se rozčiluje nad tím, že v tu neděli tam byli jen kolaboranti, tak je vidět, že to asi nebude nějaká myslitelka. Proč nešli demonstrovat, když kastelán nechtěl Babiše jmenovat premiérem, nebo když nechtěl a nechce jmenovat ministrem Turka? To je jako v pořádku, že ta loutky v rukou Koláře nectí Útavu? Kdyby se toto vše nestalo, tak by už dávno Sněmovna mohla jednat, Decroix by nemusela nikoho nazývat svoločí a kolabranti by nebyli na demonstraci. Jak jednoduché. Ale říkajte to lidem z Dozimetru,. Ti umí jen pomlouvat, urážet, lhát, ale podívat se pravdě do tváře jim je cizí. Ví ta, hopsanda od Rakušana, kdo vyhrál volby? A jestli ví, co je to demokracie, tak bude sedět v klidu v PS, brát "poctivě" vydělané peníze, šoupat nohama a občas se může pochvalně vyjádřit k dnešní vládě.

|  9 |  0

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.