Váhalová (ČSSD): Konec jednoho příběhu a začátek jiného…

12.04.2017 13:10 | Zprávy

Také tak lze pojmenovat 29. březen, kdy Velká Británie zahájila proces vystoupení z EU, tento den bude patřit mezi milníky evropské historie.

Váhalová (ČSSD): Konec jednoho příběhu a začátek jiného…
Foto: facebook
Popisek: Poslankyně za ČSSD Dana Váhalová

Evropskou unii opouští země, která, jak řekl Winston Churchill, byla jednou z iniciátorek vzniku evropské integrace. On sám své záměry pro podporu evropské spolupráce zformuloval a prezentoval v roce 1946 před studenty na curyšské univerzitě.

Výsledkem jeho aktivit byl například i vznik Rady Evropy, která podnítila evropskou integraci a vznik současné Evropské unie- společenství, které vyřešilo vleklé spory a krveprolití v Evropě a dalo šanci velkým i malým zemím žít vedle sebe v míru.

Nyní přichází první skutečný exit a přináší velkou změnu a zároveň obavu z řady situací, které sebou přináší a také velké množství otázek, jak se důstojně a spravedlivě s odchodem Velké Británie vypořádat.

V dopise T. Mayové, kterým byl zahájen oficiální odchod, se hovoří:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jak chcete odříznout politické neziskovky od dotací?

Tvrdíte, že doufáte, že se vám politické neziskovky podaří odříznout od dotací. Zajímalo by mě, jak to chcete udělat? Fandím vám, ale myslím, že je to nereálné.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Tahle sklizeň idiotské politiky bude krutá

13:09 Štěpánek (Trikolora): Tahle sklizeň idiotské politiky bude krutá

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k snahám západu o další expanzi na východ