Válek (TOP 09): Žádosti o prodloužení nouzového stavu připomínají prosby Jezinek

03.04.2021 9:31 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k opakovaným žádostem o prodlužování nouzového stavu

Válek (TOP 09): Žádosti o prodloužení nouzového stavu připomínají prosby Jezinek
Foto: TOP 09
Popisek: Vlastimil Válek

Opakované žádosti vlády o prodloužení nouzového stavu připomínají prosby Jezinek. Taky to bylo jen na chvilku a na dva prstíčky s tím, že se chtějí ohřát. A co byl výsledek, to ví každé dítě. Žádné dva prstíčky, ohřát se nechtěly a šlo jim o Smolíčka.

Tak vláda opakovaně slibuje, že nouzový stav je: “fakt, určitě, věřte nám, nekecáme naposledy - na dva týdny, tři týdny, měsíc” (jen tento údaj se mění, ale vždy je to naposledy) a vždy je to “kvůli občanům a situaci”. Ve skutečnosti to naposledy není už několik měsíců, občané jsou na tom stále hůře a jediné, co se vládě fakt daří, tak nakupovat fejkové respirátory a antigenní testy od garážových firem - vše v rámci nouzového stavu a bez výběrového řízení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zajímalo by mě, jaký je zájem o kandidaturu za SOCDEM?

Hledal jsem totiž kandidáty, ale žádné jsem ani na vašich stránkách nenašel. Nebo jich snad máte tolik, že nevíte koho vybrat? To dost pochybuji, když od vás dost politiků přešlo jinam, což teda já neschvaluju a takové politiky nevolím

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Šlachta: Učednice Decroix jde ve stopách svých mentorů - Blažka a Bendy

18:02 Senátor Šlachta: Učednice Decroix jde ve stopách svých mentorů - Blažka a Bendy

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministryni Evě Decroix.