Válová (MSD): Chceme, aby hlas mladých politiků byl více slyšet

16.05.2015 17:09 | Zprávy
autor: PV

Mladí sociální demokraté představili společnou iniciativu mládežnických organizací politických stran

Válová (MSD): Chceme, aby hlas mladých politiků byl více slyšet
Foto: ČSSD
Popisek: Lucie Válová

Mladí sociální demokraté slaví 25 let své existence. U příležitosti tohoto jubilea uspořádali v pátek 15. května pod záštitou předsedy Poslanecké sněmovny Jana Hamáčka mezinárodní konferenci Význam mládežnických politických organizací pro občanskou společnost. Při této příležitosti vznikla platforma politických mládeží pro vzájemnou spolupráci.

Konferenci zahájil předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka, který ocenil konstruktivní přístup zúčastněných mládeží. Konference se dále věnovala představení jednotlivých politických mládeží, kde předsedkyně a předsedové hovořili o fungování svých organizací. Dopolední blok konference byl završen podpisem Memoranda politických mládeží, kde se Mladí sociální demokraté, Mladí lidovci, Mladí křesťanští demokraté, Mladí zelení, TOP Tým a Mladí konzervativci vyslovili pro prohloubení vzájemné spolupráce. „Chceme posílit pozici politických mládežnických organizací. Chceme, aby hlas mladých politiků byl více slyšet. Chceme přispívat k řešení problémů mladých, i celé společnosti, spojuje nás společná odpovědnost za naši budoucnost, bez ohledu na politickou příslušnost,“ vysvětlila předsedkyně Mladých sociálních demokratů, Lucie Válová. „Tímto krokem motivujeme mladé lidi k větší angažovanosti a zájmu o vstup do politických mládežnických organizací.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?

Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svárovská (Piráti): Normalizace jako v osmdesátých letech

19:02 Svárovská (Piráti): Normalizace jako v osmdesátých letech

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…