Vích (SPD): Superdebata lídrů v ČT aneb Fraška v přímém přenosu

7. 10. 2016 10:08

Kdo sledoval včerejší TV super debatu s lídry deseti politických stran, které mají největší šance být zvoleni do krajských zastupitelstev třinácti krajů, nemohl přehlédnout, že to celé byla zmanipulovaná fraška.

Vích (SPD): Superdebata lídrů v ČT aneb Fraška v přímém přenosu
Foto: archiv kandidáta
Popisek: Radovan Vích (SPD)

Zaujatost moderátora Václava Moravce na Tomia Okamuru a hnutí SPD byla nepřehlédnutelná. Bylo to cílené a to zejména z důvodu, že SPD společně s SPO (v koalici v jedenácti krajích) dlouhodobě kritizuje ČT, a požaduje formou peticí nejen přímou volbu generálního ředitele ČT, ale i do provedení hloubkového auditu hospodaření ČT, osvobození všech seniorů od koncesionářských poplatků.  Tím pádem by přišli pracovníci ČT o veškeré prebendy, které jim plynou díky pravidelným zákonným měsíčním poplatkům od všech občanů našeho státu, a tudíž by skončil v podstatě vydatný a hlavně pravidelný „penězovod“ na platy moderátorů a celého managementu a početného „ansámblu“ ČT na různé pochybné projekty spojené s jejich tvorbou. (Nejen zpravodajství a publicistika ale např. seriál „Já Mattoni“ – 100 mil. Kč (!!)).

Již vlastní dramaturgie a obsah pořadu dával tušit, jaká témata budou dominovat, přičemž ve všech krajích jsou tato témata více méně dlouhodobě stejná (zanedbaný stav silnic, školství a zdravotnictví), takže bylo evidentní, že si budou jednotliví lídři stran, kteří za tento žalostný stav odpovídají, více méně notovat a zamýšlet se dlouze obsáhlou rétorikou nad tím, kde na to v krajských anebo státním rozpočtu vzít finanční prostředky. Pokud si Tomio postěžoval, že v rozdělení kompetencí je „galimatyáš“, a připomněl, že jeho strana je stranou přímé demokracie a naznačil tak, že by kompetence raději přenesl na bedra občanů, rozesmál tak své konkurenty. To dávalo jasnou známku, že ostatní „ožehavá“ témata jako „bezpečnost“, resp. migrace islamistů z afrických a arabských zemí napříč Evropou bude mimo rámec této diskuse. Když už dostal Tomio prostor v diskusi a na tuto skutečnost upozornil, spustila se ze strany moderátora další agresivní rétorika na jeho osobu a osočování na jeho bývalé členství v Úsvitu. Nutno podotknout, že nezasvěcený divák, který uvedenou pasáž super debaty viděl, tak již nemůže pochybovat o skutečnosti, že Tomio již v Úsvitu dávno není, protože tam byl na něj spáchán puč, a je předsedou hnutí SPD.

Osamocený Tomio Okamura reprezentující lidi v této zemi a tak zvaní političní mistři světa, kteří dlouhodobě ožebračují náš národ a hájí cizí zájmy si neuvědomují, anebo si nechtějí uvědomit , že ty neopravené silnice, zubožené zdravotnictví a inkluzivní školství jim bude houby platné, pokud dopustíme postupnou islamizaci naší země.

Jsem přesvědčen, že uvedená tzv. „super debata“ dala občanům našeho státu jasný signál, že je potřeba jít k volbám a že úsměvy pana Sobotky a ostatních je přejdou v sobotu večer, až se sečtou volební výsledky.

Převzato z profilu.

Ing. Radovan Vích

  • SPD
  • Člen předsednictva SPD, předseda Regionálního klubu SPD LBK
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jůzl (KDU-ČSL): Buchtův kopec - nekonečný seriál? Stačí obálková metoda

22:42 Jůzl (KDU-ČSL): Buchtův kopec - nekonečný seriál? Stačí obálková metoda

Kraj Vysočina se snaží areál bývalého sanatoria Buchtův kopec prodat už několik let. Ani se tomu nel…