Vích (SPD): Teror v Londýně je zase pouze čekáním na další

05.06.2017 7:32

Necelé dva týdny po masakru v Manchesteru, který byl největším teroristickým činem v Británii od roku 2005, zažila Velká Británie další teroristický útok. V metropoli Londýně zaútočili teroristé s dodávkou a noži.

Vích (SPD): Teror v Londýně je zase pouze čekáním na další
Foto: Archiv politika
Popisek: Radovan Vích, předseda Regionálního klubu SPD Libereckého kraje

Svědkové médiím popsali krveprolití, které viděli. Na místě zůstalo několik mrtvých a desítky zraněných. Někteří jsou v nemocnicích v kritickém stavu.  Londýnský starosta Sadiq Khan oznámil, že další teroristické útoky jsou velmi pravděpodobné. To vše pouze pár dnů před mimořádnými parlamentními volbami.

A opět jsou elitáři z EU šokováni tímto hanebným činem, který nemá v civilizovaném světě co dělat. Všichni včetně Sobotky, Bělobrádka, Zaorálka a jím podobným, vyjadřují hlubokou soustrast pozůstalým, vyjadřují podporu a oceňují práci záchranářů. To je asi tak všechno. A i nadále budeme podle Junckera, Tuska, Merkelové a Macrona v EU semknutí, odhodlaní a nezastrašení, čelit těmto incidentům, které páchají islamisté na nevinných obětech ve jménu Alláha. Je prostě potřeba přivést ještě více migrantů a v ČR exemplárně potrestat střelce, který zastřelil člověka, který pod vlivem návykových látek také najížděl do lidí.  Samozřejmě je potřeba si začít také na terorismus zvykat, protože podle všech výše jmenovaných, jsme schopni terorismu čelit pouze ve sjednocené EU s fungujícím Schengenem a nic ostatního nemá alternativu!

Raději dám přednost bezpečné Evropě, ve které se spolupracuje navzájem mezi suverénními státy, které si řeší bezpečnostní situaci samostatně a nikoliv pod taktovkou semknutých multikulturních šílenců z EU. Dokud bude EU ve stávající podobě, do té doby bude každý takovýto teroristický čin vždy pouze čekáním na další. Nejen proto hnutí SPD navrhuje dlouhodobě vypsání celostátního referenda o vystoupení z EU. Jistě by také stálo za úvahu opětovně zavézt kontroly na hraničních přechodech. Chceme prostě naši zemi bezpečnější nejen pro naše občany, ale i cizince co k nám přijíždějí s dobrými úmysly za prací, příbuznými anebo památkami. Ostatní Evropské státy by měly takto postupovat také a začít hledat jiné formy vzájemné spolupráce mimo formát EU. V opačném případě se v průběhu několika málo let dostaneme na úroveň států jako Francie, Británie, Německa a Belgie nikoliv ekonomicky, ale co se týká počtu bezpečnostních rámů a betonových zátarasů v přepočtu na obyvatele. O policistech a počtu bezpečnostních opatření raději nemluvě.

Ing. Radovan Vích

  • SPD
  • Člen předsednictva SPD, předseda Regionálního klubu SPD LBK
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Odsuzujeme barbarský teror nenávistné islámské ideologie na Srí Lance

20:21 Rozvoral (SPD): Odsuzujeme barbarský teror nenávistné islámské ideologie na Srí Lance

Islámský stát se přihlásil k sériím teroristických útoků, které spáchali sebevražední atentátníci v …