Vítek (Patrioti): Kdy začnou muslimové lepit srdíčka na místa svých zločinů?

05.01.2015 13:19

Vypálené mešity ve Švédsku zaplavují srdíčka a Švédská ministryně kultury oznámila, že v reakci na nedávné vandalské útoky proti mešitám, vláda zavede NÁRODNÍ PROGRAM BOJE PROTI ISLÁMOFOBII.

Vítek (Patrioti): Kdy začnou muslimové lepit srdíčka na místa svých zločinů?
Foto: archiv
Popisek: Jiří Vítek, předseda pražských Patriotů
reklama

"Cílem je vzdělávat lidi o islámu" - řekla ministryně Alice Bah Kuhnke. Tato země už dávno spáchala kulturní sebevraždu. ,,Moderní'' Švédsko to je země kde zakazují vyvěsit státní vlajku na škole aby to náhodou neznačilo rasismus, země kde cenzurují zprávy o zločinech páchaných muslimskými přistěhovalci, či země kdo hodlají trestat odpůrce islamizace odnětím svobody. Tak tedy, Švédsko bude učit vlastní rodáky chápat a tolerovat okupanty své země.

Proč naše média nepíší o tom jak  se daří dívce v Kodani-Dánsko ,co ji na Štědrý večer zmlátili somálci řetězama na uzamykání kol. Nebo snad někdo z muslimů lepí srdíčka na policejní stanici  v jižním Stockholmu, kde gang 30 švédských muslimů během těch samých svátků zapálil 5 policejních aut a napadl policisty. Nebo snad ve Francii vidíte srdíčka od muslimů rovnou na třech místech kde se odehrály na vánoce tři hnusné útoky, při nichž pachatel volal Aláhu Akbar, Bůh je veliký! v sobotu na předměstí Tours, kde jeden muž pobodal tři policisty až potom byl zastřelen. V neděli večer jiný muž najel v Dijonu na chodce a 13 jich zranil. V pondělí pak další muslimský automobilista cíleně zranil 11 lidí na vánočním tržišti v Nantes.

Žádných předpřipravených složených srdíček na stole a mediálních slz se u vypálených kostelů v Kosovu nebo v Egyptě taky určitě nedočkáme...

Pohár přetekl

Pohár prostě přetéká. Což je nepříjemná věc, nicméně k ní jednou muselo dojít, když do něj necháváme stále něco přitékat.Jsem si jist, že spoustě normálních lidí tyhle žhářské útoky vadí. Mně taky, protože nic neřeší. Místo toho by měla existovat jasná obranná evropská koncepce o přistěhovalectví, tak například Švédsko má momentálně pološílenou ultralevičáckou vládu která po dohodě několik stran dokonce zrušila volby a jak jsem již uvedl, hodlá zavádět program na podporu islámu a na druhou stranu chce trestat všechny odpůrce islámu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PATRIOTI- VOLBA PRO PRAHU
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Když se Německu a Francii chce, EU je schopná všeho

10:57 Vích (SPD): Když se Německu a Francii chce, EU je schopná všeho

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z p…