Vítek (Patrioti): Kdy začnou muslimové lepit srdíčka na místa svých zločinů?

05.01.2015 13:19 | Zprávy

Vypálené mešity ve Švédsku zaplavují srdíčka a Švédská ministryně kultury oznámila, že v reakci na nedávné vandalské útoky proti mešitám, vláda zavede NÁRODNÍ PROGRAM BOJE PROTI ISLÁMOFOBII.

Vítek (Patrioti): Kdy začnou muslimové lepit srdíčka na místa svých zločinů?
Foto: archiv
Popisek: Jiří Vítek, předseda pražských Patriotů

"Cílem je vzdělávat lidi o islámu" - řekla ministryně Alice Bah Kuhnke. Tato země už dávno spáchala kulturní sebevraždu. ,,Moderní'' Švédsko to je země kde zakazují vyvěsit státní vlajku na škole aby to náhodou neznačilo rasismus, země kde cenzurují zprávy o zločinech páchaných muslimskými přistěhovalci, či země kdo hodlají trestat odpůrce islamizace odnětím svobody. Tak tedy, Švédsko bude učit vlastní rodáky chápat a tolerovat okupanty své země.

Proč naše média nepíší o tom jak  se daří dívce v Kodani-Dánsko ,co ji na Štědrý večer zmlátili somálci řetězama na uzamykání kol. Nebo snad někdo z muslimů lepí srdíčka na policejní stanici  v jižním Stockholmu, kde gang 30 švédských muslimů během těch samých svátků zapálil 5 policejních aut a napadl policisty. Nebo snad ve Francii vidíte srdíčka od muslimů rovnou na třech místech kde se odehrály na vánoce tři hnusné útoky, při nichž pachatel volal Aláhu Akbar, Bůh je veliký! v sobotu na předměstí Tours, kde jeden muž pobodal tři policisty až potom byl zastřelen. V neděli večer jiný muž najel v Dijonu na chodce a 13 jich zranil. V pondělí pak další muslimský automobilista cíleně zranil 11 lidí na vánočním tržišti v Nantes.

Žádných předpřipravených složených srdíček na stole a mediálních slz se u vypálených kostelů v Kosovu nebo v Egyptě taky určitě nedočkáme...

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…