Vítová (ČSNS): Záchrana naší země je v rukou každého z nás

29.08.2017 6:36

V letošních podzimních volbách si již nemůžeme dovolit se mýlit. Mají-li se konečně začít prosazovat skutečně zájmy a vůle většiny národa, pak musíme jít všichni k volbám.

Vítová (ČSNS): Záchrana naší země je v rukou každého z nás
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volič u volební urny, ilustrační foto

Apeluji na všechny maminky, manželky, babičky, sestry, dcery, na všechny ženy, aby si uvědomily, že naší zemi opravdu hrozí reálné nebezpečí, že budeme zataženi do války s Ruskem a že se staneme válčištěm.  Je naprosto zásadní volit již v těchto volbách politické strany, které mají ve svém programu zcela jasně řečeno, že jim jde o mírovou politiku naší země a že požadují okamžité vystoupení naší země z NATO a z EU. Nemáme jiné řešení, pokud si přejeme žít v míru a prosperitě, respektive pokud si přejeme vůbec žít. 

Jak vyplývá z analýzy agentury Exanpro: „Podle odborné analýzy vnějších a vnitřních hrozeb je pro Českou republiku největší hrozbou počínání Severoatlantické aliance a Evropské unie a s tím spojené české členství.

Každá politická strana či hnutí by měly ústy svých představitelů sdělit jasné a podrobné stanovisko, jak si představují českou národní bezpečnost v souvislosti s členstvím v NATO a EU. Všechny politické subjekty by měly před volbami do Poslanecké sněmovny (říjen 2017) svým voličům čitelně sdělit, zda budou usilovat o vystoupení, anebo o setrvání v těchto mezinárodních organizacích. Hlasy voličů by pak v tomto smyslu mohly být zároveň jakýmsi referendem o obou členstvích. Pokud se jakákoli strana nebo hnutí nevyjádří ve svém programu k této otázce jednoznačně, znamená to, že se ani jednoznačně nedokáže vyjádřit k otázce české národní bezpečnosti. Prohlášení o referendu je sice v pořádku, ale není to přímé stanovisko strany (hnutí) o tom, jak chce řešit národní bezpečnost. Dalším rysem přímých politiků se smyslem pro národní zájmy a pro národní bezpečnost je to, že se nevyjadřují o státních otázkách pouze směrem k veřejnosti, ale především směrem k NATO a EU, kde požadují spravedlivou a bezpečnou politiku pro zdárný rozvoj své země, a v případě nenaplňování této politiky usilují o přerušení členství ve spolcích, které ohrožují národní bezpečnost vlastní země.“

Zdroj zde.

Každé volby jsou referendem. Volby jsou dokonce víc než samo referendum. Je opravdu nezbytné nahlédnout do volebních programů politických stran a zjistit, jaké mají záměry. Není pravdou, že všichni mají stejné programy. Pravdou je opak! A politické strany své programy dodržují, ovšem protože je lidé neznají, tak si myslí, že tomu tak není. Ale ono tomu tak bohužel je.

Aliance národních sil je toho názoru, že je nutností vytvořit vlastní struktury národního řízení, národní stabilizační program, soběstačnou republiku. Po celonárodní konzultaci, kterou jsou de facto volby, musí být uzavřená NOVÁ SPOLEČENSKÁ SMLOUVA, která bude prosazovat pronárodní teze. Musí dojít ke strukturální změně národní ekonomiky. ČR musí mít sama v rukou národní zdroje, národní průmysl a zemědělství a také národní spotřebu. Ani jedna část tohoto řetězce nesmí být v zahraničních rukou! Jinak není možné být svéprávným státem. A přesně toto je obsahem programu ANS.

Podrobnosti jsou zde.

Naši předkové bojovali generace a často i pokládali životy za to, co my dnes - za pouhého přihlížení mnohých - ztrácíme. A hrozí, že nevratně!  Nyní je prvořadým úkolem další naší existence okamžité vystoupení z NATO a EU a zajištění bezpečnosti České republiky.

Převzato z profilu.

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

  • ANS
  • Aliance národních sil - předsedkyně
  • mimo zastupitelskou funkci

reklama

autor: PV

Ing. Jana Bačíková, MBA byl položen dotaz

Proč vaše vláda postupuje tak nespravedlivě?

Proč, když se navyšují nějaké příspěvky – ať už na péči nebo třeba rodičovská, tak ne pro všechny, kterých se týká? Ještě ke všemu je navyšujete dost málo. A proč se nenavyšuje příspěvek i pro ty, co o potřebné pečují? A co platy v sociálních službách? Kdy ty budou adekvátní práci, kterou sociální p...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostrá (SOCDEM): Česká republika trpí pandemií duševních onemocnění

14:01 Ostrá (SOCDEM): Česká republika trpí pandemií duševních onemocnění

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k duševnímu zdraví.